Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szeretnék boldogabb ember...

Szeretnék boldogabb ember lenni. Segítene, ha néha bekenném magam nevetgéllel? Próbáltam rákeresni, de sehol sem találo, hol vehetnék ilyen készítményt.

Figyelt kérdés

2019. aug. 5. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz szurokkal. Annak nem olyan vidám az elnevezése, de sokkal hatásosabb.

Majd írd meg az eredményt! :D

2019. aug. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztosabb, ha reszelsz bele egy kis jakuzzit.

Eddig akárhány nőt láttam ugyanis a jakuzziban, mindnek fülig ért a szája.

2019. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nézd meg a hahotaboltban szerintem ott kapsz
2019. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves kérdező!


- azért nem találtál sehol nevet-gélt a piacon, mert nem kapható kereskedelmi forgalomban!


- alig néhány ember ismeri már csak, a népi gyógyászat eme csodálatos matériáját, és elkészítésének furfangját! (Itt jegyezném meg, hogy én ismerem az egyik vajákos mestert, szóval homeopátisan tudok hozni ha kell...

-Csak mondom ilyent nem kapni máshol)


- a világ hét kontinense közül, csak minálunk nő, és itt is csak a dobogókői földszívcsakra környezetében, az igen ritka és különleges szakállas tré-fa,

Amelynek termése a gél alapanyaga.

Az ősszel lehullott termést előszeretettel fogyasztják az országunkon átvonuló kacagányok is, a téli költözésük során.

- az egyszerű nép megfigyelte, hogy ezek a bohókás madarak milyen jókedvűen indulnak neki a hosszú útnak, miután belaktak a tré-fa terméséből, a csu-dióból, és a szintén csak itt termő indula-mandulából!


- a tré-fa egyetlen természetes kártevője az igen mutatós külsejű, kackac-kukac, védekezni ellene permetezéssel tudunk, amit tavasz elején, a pilisben megbújó szomori-tó vizéből készített főzettel érdemes elvégezni!

- sok kisérletezés eredményeként pedig létrejött a homeopátiás hipóalgérián csodaszer, a nevet-gél, és ha most rendelsz online, akkor ajándékba küldök neked egy teljes havi adag lesz☆rom tablettát!

- És ez még nem minden!!!

Amennyiben a családi kiszerelést rendeled meg, az elsők között próbálhatod ki a népi gyógyászat, és a modern tudomány által közösen megalkotott nevet-gél 2000-et melynek továbbfejlesztett formulája hozzáadott tréfarépa kivonatot, valamint zónabohóc eszenciát tartalmaz, és a csillámf☆szláma nyála teszi teljesen egyedülállóvá és különlegessé!


Fontold meg egyedülálló ajánlatomat, emeld fel a telefont, és tárcsázz!

Amennyiben ez a művelet sikerül, ajánlom cseréld le a telefonodat, mert qrva régi... :)

2019. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!