Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy van cigányul a menet?

Hogy van cigányul a menet?

Figyelt kérdés
Hát úgy,hogy zsalat XD

2019. aug. 10. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ééés ez a trapézmenet vagy a Whitworth menet?
2019. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Trapézzsalat

Whirtoutzsalat :D

2019. aug. 10. 21:50
 3/10 A kérdező kommentje:
*Whitworth zsalat
2019. aug. 10. 21:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
dzsalat? klassz :) Egyébként nekünk mikor 7. osztályban volt fizikaóránk, és akkor az volt, hogy a tanár kérdezte, hogy "hogy van a nyomás latinul"; és akkor az angolzseni osztálytársam aszondja "go":D
2019. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
*ja merhogy mivel kell jelölni a nyomást a fizikában, hogy mivel szokás. És akkor ezt kérdezte tőlünk a tanár, erre a srác meg beszólt, hogy GO! :)
2019. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4/5 #5/5 nekem meg egyik osztálytársamtól angolon kérdezte a tanár,hogy hogy van a lépcső angolul, és ő erre elkezdi steptube XD
2019. aug. 11. 21:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

:D Nekem egyik osztálytársam azt akarta szódolgozatnál beírni a naplóhoz, hogy "sunhorse":) Ja meg még volt az, amikor, hát ilyen B2-s tanfolyamra jártam, a tanárunk ott nem beszélt magyarul, és akkor játszottuk ezt a "dobble" -játékot; és akkor mondani kellett ugye, hogy melyikből van a te kezedben is, meg a pakli tetején is, tehát hogy melyik az a szimbólum, ami a kezedben lévő lapon is megvan, meg a pakli legfölső lapján is; és akkor jaigen, ki volt találva, hogy mivel a tanárúr nem tud angolul, ezért mondjunk mindent angolul. Én a lóherénél el kezdtem szakadni a röhögéstől, és akkor már röhögve kérdeztem, hogy "lóhere angolul?" :'D És aztán egyszercsak azt vettem észre, hogy milyen gyorsan bepörgött a játék, már abba se bírtam hagyni a vihogást:D xD (Azóta már tudom, hogy lóhere a clover:)) (Szóval le kell kapkodni a tetejéről és mondani kell, amiből kettő van; de több szimbólum is van, tehát egyszerre akár mindenkinek lehet olyan lapja, amely megegyezik, szóval meg kell előzni a többieket, gyorsabbnak kell lenni:)) Meg egyszer a tanárnak is volt olyan, hogy valamit nem tudott, hogy van; de levette a lapot a pakli tetejéről, és akkor valaki mondta neki angolul, hogy de mondani kell; és akkor mutatja a vasmacskát, hogy "what is THIS in English ? " :D Azt így nem tudtuk. Az volt már talán az utolsó menet a kártyajátékból, de ha az órai dolgokból adott esetben nem értettünk valamit, akkor volt rá példa, hogy valaki megnézte a telefonjában, és akkor elmondta :) .


|Ja meg ez a klasszik; amikor szintén angolóra, ez lehet, hogy nekem több osztályomban is megesett már; hogy az egyik diák olyan vehemensen magyaráz valamit a másiknak, tehát ki van adva pl valami ilyen feladat, hogy állítsanak össze párbeszédet; és az egyik , amelyik úgy gondolja, hogy jobban tudja, hogy tényleg-e, vagy nem , az most nem lényeges; na szóval így nagyon magyarázza, mer' a másik meg nem érti, hogy "De b@ zmeg!" :D És akkor valaki megszólal, vagy a tanár, vagy más, hogy "Na!" Erre valaki beszól, hogy "In English please!!" :D :) :)

2019. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
*Ja és azt a játékot szünetbe játszottuk :)
2019. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
*azt a dobble-t :)
2019. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

*Ja, bocsánat, magyarul nem beszélt; angolul nagyon jól magyarázott is, meg mindent!! :)


(Bocsi a sok javításokért, mindig azt hiszem, hogy nem lesz több:D )

2019. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!