Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Magyar gyereket meghívhatnak...

Magyar gyereket meghívhatnak a roxfortba?

Figyelt kérdés
Ha esetleg egy magyar mugli gyerek tud varázsolni az hova menne tanulni? Gondolom csak nem hagyják egész életében úgy hogy nem tud az erejéről. A Mágia ügyi Minisztérium szerintem valahova elhelyezné. Vagy erre van konkrét válasz?

2019. aug. 15. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Igeeen 😍 😍
2019. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Ha igaz lenne a sztori, akkor valahol - ha nem is pont itthon - de a környező országokban is lenne egy suli, oda kapna felvételi értesítöt a magyar gyerek, nem roxfortba.

A könyvekben is van francia, orosz suli például, és nem azok az egyetlenek. :)

2019. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A mugli nem tud varázsolni.

A Roxfortban nincs magyar gyerek, mindenki angolul beszél.

A magyar varázslók magyar varázslóképzőbe járnak. Aki nem tudja, hogy hol van Magyarországon varázslóképző, az nyilván mugli, mert a varázsvilág titkolva van. Leleplezni tilos.

2019. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jó de a story szerint vannak olyan muglik akik tudnak varázsolni, és szerintem a nyelv nem lenne nehézség. De mindez csak eszembe jutott ma és ezen gondolkodtam hogy akkor mi lenne.
2019. aug. 15. 23:17
 5/14 anonim válasza:
100%
Mugli aki tud varázsolni? A mugli varázstalan ember. Hol volt olyan hogy a mugli tud varázsolni?
2019. aug. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan mugli,aki tud varázsolni, nem tudom, hol olvastál ilyet.


Ha magyar varázsló lenne, valószínűleg itthon képeznék.

2019. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De olyan mugli aki tud pl hermione. Ilyenre gondoltam
2019. aug. 16. 11:36
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hermione boszorkány, és nem mugli. A szülei azok, akik varázstalanok.


Ettől függetlenül a válasz ugyanaz: nem Roxfortba menne, hanem egy magyar/közép-európai varázsiskolába.

2019. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hermione mugliSZÜLETÉSŰ. A szülei muglik. Hermione nem az.
2019. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A Roxfortba csak brit és ír varázslók mennek. Viszont van még legalább 3 európai varázsló és boszorkány képző suli, azok nemzetközibb jellegűek.


- A Durmstrang valahol Norvégia/Svédország területén,pontosan meg nem határozott helyen. És nem csak skandináv diákok járnak oda, mert a bolgár Viktor Krum is ott tanult és Draco is majdnem odakerült. De viszont ebbe a suliba nem vesznek fel mugli születésűeket... szóval a Durmstrang kilőve.


- Beaubaxtons(remélem jól írtam :)) Franciaországban. Ez is nemzetközi jellegű, szóval egy magyar mugli születésű varázsló(sárvérű csúnya szóval) bekerülhet ide.


- A Koldovstoretz Oroszországban. Erről az iskoláról viszont jóformán semmit nem tudunk, de erős a gyanúm, hogy más kelet-eurólai gyerekeket is bevesznek oda, nem csak oroszokat.


Szóval egy magyar varázsló ezen 3 iskola között dönthet szerintem, csak aki mugli szülőktől született annak a Durmstrang nem játszik...

2019. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!