Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudtok egy jó viccet?

Tudtok egy jó viccet?

Figyelt kérdés

Én is tudok párat csak azért kérdezem hogy nőjön a tudás táram. :)

Pl: Senki és Hülye horgászik a tavon mivel nem nagyon történik semmi becsapnak pár sört. Ezek után Senki részeg lesz és bele esik a tóba. Hülye hívja a rendőröket Akik azt kérdezik tőle hogy ki esett bele a tóba Hülye felel : senki. Rendőr kérdezi maga hülye ? Hülye felel :igen.



2019. aug. 28. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Gyakori úr elmegy meglátogatni a Kérdéseket, de nincs több kérdés!
2019. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Púpos és Sánta a kocsmában iszogatnak. Már későre jár az idő, elindulnak hazafele. Azt mondja a Púpos, hogy ő a temetőnek, a rövidebb úton megy haza. A Sánta azt mondja, ő arra nem megy. Szétválnak útjaik, a Púpos bemegy a temetői útra. Hirtelen elé ugrik egy szellem, és azt kérdi:

- Mi van a hátadon?!

- Nekem? Hát egy púp - mondja Púpos.

- Akkor add ide! - mondja a szellem, és elviszi a púpot.

Másnap bemegy a kocsmába a Púpos, a Sánta már ott várja, és nem győz csodálkozni, hogy milyen délceg, egyenes ember lett a Púposból. Ő elmeséli neki az éjszaka a temetőben történteket. Iszogatnak, beszélgetnek, későre jár. Elindulnak haza. A Sánta azt mondja: - Menjünk el a temetőnek. A Púpos nem akar arra menni, így a Sánta egyedül indul el a temetőnek. Egyszer csak eléje ugrik egy szellem, és azt kérdi tőle:

- Mi van a hátadon?

- Nekem? Semmi.

- Akkor nesze, itt egy púp!

2019. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Itt egy lágyabb, amit inkább a már régóta házasok vagy idősek fognak érteni.


„46 éve házasok vagyunk. A feleségem és én ugyanazon a hullámhosszon mozgunk mindig. De ugyanakkor, hogy kaptam egy hallókészüléket, abbahagyta mormogást.."


Üdv.

2019. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

Jean fogadja a villába hazatérő grófot a kapuban.

Tudva, hogy az öreg süket, mint az ágyú, Jean a meghajlás közben rámosolyog, de azt mormogja magában:


- Jóestét te vén gci, már megint piálni voltál a golfklubban, hogy a rohadás egye a májad?


Erre a gróf:


-Nem, Jean. A városban voltam hallókészüléket csináltatni.

2019. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!