Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti fel szoktátok mosni a plafont?

Ti fel szoktátok mosni a plafont?

Figyelt kérdés

2019. szept. 13. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak, ha összejárkálom.
2019. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mi nem, mert mi mindig levesszük a cipőt, mielőtt a plafonon járkálunk. Néha ugyan felesik egy-egy morzsa a konyhában, de azt porszívóval könnyedén kitakarítjuk, mielőtt a hangyák megtalálnák.
2019. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak festés előtt,mert már a festék sem takarná le nyomokat .
2019. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az már igaz, hogy Nemzetközi Űrbázison nem szívesen lennék takarító, lévén hogy ott tényleg lehet a plafonon is mászkálni, de itt a földön nem túl gyakori az általad felvetett probléma.

Volt egy osztálytársnőm, akire mindenki hajtott, mert állati dögösen nézett ki. Nagyjából egy évtized múlva véletlenül találkoztunk és nekem is meglett, ám sajnos kiderült, hogy profi lett, mert túl jószívű volt ahhoz, hogy meg tudja magát tagadni a világ férfijaitól, másrészt meg tipikus butuska szöszi volt, aki másképpen talán nem is tudott volna pénzt keresni.

Mondjuk nekem ingyen adta a jót, de már írtam, hogy jószívű volt.

Na szóval ott láttam az ágyban reggel, hogy valamelyik tréfás kuncsaftja cigarettacsikkeket köpdösött fel a plafonra, vagy ki tudja, hogyan csinálta, de reggel meglepődve konstatáltam őket.

- Nem érem el - hangzott a válasz a kérdésemre, mert tényleg butuska volt.

Hozzá mehetnének a plafont is letakarítani, ha bevállalod, talán neked is részed lehet egy ingyen menetben...

2019. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4: Hehe, bármelyik helyi szolgáltató plafonját felmosnám egy ilyen kedvezményért 😁
2019. szept. 13. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!