Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most merre tovább?

Most merre tovább?

Figyelt kérdés
Szóval : tegnap kivittem a falunk határában lévő mezőre a birkákat, mert a nevelőapám mindig engem küld el velük. Szóval, ahogy a fa árnyékában hevertem, láttam , hogy a patakban egy gyönyörű szőke lány mossa a ruhákat. Megszólítottam, hogy jöjjön ide hozzám, de ő azt mondta, sietnie kell a mosással. Ekkor felálltam, kedves szavakat intéztem hozzá, majd elcsattant egy pár csók is köztünk. Eközben beesteledett, s mikor eljöttem a pataktól, arra lettem figyelmes, hogy a birkák többsége elkóborolt. Nem sokkal ezután ott termett a lány nevelőanyja, és nagyon leszidta őt, de én megvédtem. Aztán hazamentek. Én még egy darabig kerestem a birkákat, de aztán inkább hazamentem. Mikor nevelőapám meglátott, iszonyatos dühbe gurult, vasvillával kikergetett a házból. Most hova menjek?

2019. szept. 17. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ne búsulj Kukorica Jancsi, előbb-utóbb minden jóra fog fordulni. Bizony mondom én tenéked.
2019. szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Ejj fiam, miért kellett néked a léány után kódorogni? Maradtál volna bús legény, s most lettél szegény legény.
2019. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Menj világot látni, hamarosan híres ember leszel, meglásd. Nagy kalandok várnak még terád.
2019. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóval Kukorica Jancsi fiam menj csak toronyíránt.Keresd meg a bábát és kérd meg nagyon szépen legyen szíves segítse világra a kis porontyodat akit csináltál a birka legeltetés helyett.Aztán menj vissza a patak partjára,keress egy szomorúfűzet és verd a fejed a tőrzséhez,mert mondom én néked, a legnagyobb birka te magad vagy.
2019. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!