Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan verjem ki neki?

Hogyan verjem ki neki?

Figyelt kérdés

A hímnemű kollégám csak akkor hajlandó segíteni,ha kiverem neki. Már többször is ezt mondta ahányszor a segítségét kértem...


Már egy ideje fontolgatom az ajánlatot,de munkahelyen nem sok értelme lenne kiverni a szemét vagy a fogát...Valaki tud segíteni hogyan csinálnak? Fogat vagy szemet kiverni a könnyebb? Milyen technikát alkalmazzak? Hol lenne a legcélszerűbb csinàlni hogy ne legyen lebukás? Ha valaki ki tud verni fogat/szemet megosztaná velem a tapasztalatait?


2019. szept. 20. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ütésekkel-rúgásokkal a fogát. Lehetőleg úgy, hogy maga az arc és az ajkak sértetlenek maradjanak, ugyanis ilyen esetben könnyedén pótolható a hiányzó fogsor műfogsorral és nem veszélyeztet a lebukás. Ha továbbra is vágyik rá, akkor kiverheted a műfogsorát is, akár végtelenszer megismételve a folyamatot. A szem esetében sajnos nem alkalmazható ez a módszer, hisz hamar feltűnne emberünk környezetének, hogy hirtelen nem lát semmit.
2019. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod


Mindkettőt szívesen kiverném (szemet,fogat) , természetesen a műfogsor kiverésében is benne vagyok, bár neki szerintem igazi van mert fekete mint a korom:D


Ha egyik szemét verem ki akkor az üvegszemmel pótolható,nem? Meg akkor még ott van a másik szem amivel még lát. Szemüvege nincs azt nem tudom kiverni az arcából,(no meg nem is lenne olyan hatásos...),valószínűleg a látásával nincs probléma

2019. szept. 20. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen csak kiverés jöhet szóba? Elverés, megverés nem játszik? Vagy ha mondanád neki, hogy segítsen neked, hogy kiverd neki? Az pedig létrehozna egy paradoxont és megsemmisülne a tér-idő kontinuum, ezáltal az egész probléma megoldódna. :D
2019. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Neki mindenképpen:/ el is meg meg is verném pedig :D


Ilyen ügyben nem kérhetem a segítségét, még azthiszi nem tudnám kiverni a szemét vagy a fogát. Nem akarok bénának tűnni :D

2019. szept. 20. 22:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Az egész probléma esetleg akkor szűnne meg ha mondanám hogy segítsen magán hogy ezt a gondolatot és ötletet kiverje a fejéből... ugyan ott van űr bőven, lehet ez sikerülne neki előbb-utóbb
2019. szept. 20. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hát ott a megoldás. Kivered a fejéből a gondolatokat, és beleversz olyanokat, amilyet akarsz! :D Így megeheted a kecskét és a káposztát is!
2019. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ajándék lónak ne verd ki a szemét vagy a fogát !

Na meg ne itt verd ki a balhét :)

2019. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!