Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A Stadionhoz, mint második...

A Stadionhoz, mint második keresztnévhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Valahol hallottam, hogy van ilyen, és szerintem tökre menőn hangzik. Próbáljátok ki, például bemutatkozik, hogy Kish Bence Stadion. Hát nem gyönyörű?


*-*


köszönöm elöre is a valaszokat.



2019. szept. 21. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó, pont mint az Inuyasha, Teszlatrooper, Szélormún.
2019. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A Szélormún az nekem is tetszik. Adható? Habár, azt hiszem, sajnos nem illik a vezetéknevünkhöz :$
2019. szept. 21. 20:04
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Kátrányos helyzetűeknél adható, igen, náluk a Nintendó, Romárió, Brúszvilisz, Kevincóstner is mindennapos név.
2019. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De én pl hallottam egy Puskás Ferenc Stadionról, és szerintem szép névnek hangzik.


(ne vegye senki a kérdésemet komolyan , azé humor-kategóriás:) nem célom illetlennek lenni, és bocsi, ha valakit megbántok, csak úgy éreztem, vicces lesz ez a kérdés, ha ezt kiírom, mintha úgy tettetném , hogy a Stadiont is keresztnévnek hiszem:):) Mer' 1 poénnak jó, nem?:) Meg szerintem aranyos kérdés ez alapvetően:) )

2019. szept. 21. 20:08
 5/10 anonim válasza:
🤣🤣🤣🤣🤣
2019. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:D
2019. szept. 22. 12:49
 7/10 A kérdező kommentje:

Na. Kiderült, hogy a férjem ikreket vár, ikrekkel terhes. Eddig úgy tűnik, az egyik kisfiú lesz, a másik egy kislány. A kisfiamnak akkor a Bence Stadion nevet gondoltam, a lányomnak pedig a Lazlina Arénát.

Aztán majd egyeztetek a férjemmel. Mégiscsak ő szüli.

2019. szept. 22. 12:49
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, kommenteket! :)
2019. szept. 22. 12:50
 9/10 hírnök ***** válasza:
tudom hol hallottad, hogy van ilyen: ametrón
2019. okt. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megeshet:D xnöm a hozzászólást! :) (Köszönöm)
2019. okt. 27. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!