Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudom mi van az 51es körzetben...

Tudom mi van az 51es körzetben. Mit tegyek? Dobbie is ott van.

Figyelt kérdés
Házimanókat szaporítanak a Harry potterből. Ott van Dobbie is! Mit tegyek? Ha kiszabadulnának mindenkire ráugranának és ordibálnák hogy harrryyy ne menj vissza a roxfortbaaa!

#Harry Potter #Area 51 #hihetetlen #fenomerális #megeszemnyersenakrémet #51es körzet #dobbie #dobbi
2019. szept. 24. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Igen? Dehát ő....na nem spoilerezek! XD Oszt mennyié agyák a manók kilólyát he? Aki beleköt a helyesírásomba, azt holnap este felrobbantja egy bomba!!négy!
2019. szept. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42. Erre tuti ez a válasz. Matematikailag kiszámoltam. Cáfolja meg aki nemtudja. :D:D:D Bebizonyítom, hogy jött ki. !! 51-ből levonod a 8-at = 43;és abból lewonsz még egy darabot a biztosra menjünk kedvéért, az pontosan 42. :) Ez így teljesül. :):)
2019. szept. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? Tanuld meg léírni a nevét.

Egyébként dobálj nekik zoknikat. Dobby örül majd, és segít neked mindenben a hátralévő életed során, a többiek viszont elmenekülnek és új életet kezdenek Floridában.

2019. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!