Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehetséges, hogy valami...

Huslevesistenno kérdése:

Lehetséges, hogy valami légúti megbetegedésem lett?

Figyelt kérdés

Jujjj. Gyerekek. Segítsetek!!

Tele ettem.magam fornettivel... Most nagyon nehezen veszem a levegőt .

Lehetséges?

S.O.S


2019. okt. 2. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
De gazdagnak tetszik lenni! Ha futja ilyesmire, igazán küldhetnél nekem pár millát!
2019. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Telezabáltad magad, azért veszed nehezen a levegőt, nem légúti betegség miatt
2019. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is zabáltam már tele magam, pukkadásig. Hát meg is bántam, mert pár óráig mozdulni is alig bírtam. Nagyon szeretem, amiből jól bekajáltam, ettem vagy három tányérral. Igen, nehezen kapod a levegőt, mert a gyomrod tele van.

Semmilyen légúti megbetegedést nem okoz. Tiszta röhej a kérdésed, mert szerintem ezt még te sem veszed komolyan. Teleetted magad, pár óráig szarul vagy, de estére már kutya bajod. Ne aggódj, én is megtanultam egy életre, mert tényleg rossz érzés.

2019. okt. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nyugi, csak teleetted magad:)
2019. okt. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hogy tudsz ekkora kreténséget kérdezni?
2019. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Át is helyezték a humorba. :) Mondjuk ennek így meg semmi értelme. Hót komolyan válaszoltam, mert eredetileg a kajásban volt. Na mindegy.

De ha visszakukkantottam, leírom, jó a nickneved kérdező!:)

2019. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!