Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti milyen vicces dolgokat...

Ti milyen vicces dolgokat csináltatok vagy csináltok a suliban?

Figyelt kérdés

2019. okt. 3. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pálinka, só, citrom az üdítőbe, vízzel teli koton a lámpára akasztva, egérragasztó a kilincsre, piros szörp a wc tartályba :D
2019. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer odafigyeltem az órán, véletlenül!
2019. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

Szemezgess! :D

Néhányan jót röhögtem xD

2019. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Papás-mamás a lányokkal az öltözőjükben...mmmm...😋
2019. okt. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mamás-mamás játék az öltözőnkben tesióra után <3

14/L

2019. okt. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó. Már ilyen is van ? :DD Régen voltam diák :DD

És beszállhat a papa is, vagy nézheti ?

Nem magamra értem, mert én már jó ideje nem járok iskolába. De más szerencsés :DD


1. És te örülnél, ha a te kezed ragadna a kilincshez ? Az ilyen csínyeket sose szerettem. (Nem nem vagyok tanár)


Anno nálunk volt egy hülye gyerek aki órán azt próbálta meg hogy a nyálát menyire tudja a földig engedni. Vissza szívta, de felcsapódott, erre a tanárnő rászólt , hogy a nyáladzás-t és recskázás-t otthon kéne csinálni :)


Persze nem recskázott, de a tanár beoltotta :)

2019. okt. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
pardon le oltotta :D
2019. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Április elsején pókokat rajzoltam az összes WC papírra! (: És az volt a kész röhej,hogy csak rám nem gyanakodott senki az osztályban(:
2019. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Nektek milyen kiskori félreértésetek, butaságotok volt? Milyen vicces dolgokat csináltatok?

Én pl Az egyik babámat kiakartam festeni pillangónak. Csak kb. 2 éves lehettem és tollal álltam neki! Ja és hogy passzoljunk magamat is kifestettem! :D Az én arcomról szerencsére lejött, de a babán még míndig rajta van. Csak azt sajnálom, hogy a baba anyukámé...

Milyen vicces dolgokat csináltatok valamelyik reggel, véletlenül?

Nálam mindig a reggeli készítésnél akad valami az álmosság miatt :D Volt már olyan hogy elkészítettem a gabonapelyhet, de a gabonapelyhes zacskót a hűtőbe raktam vissza, a tejet meg oda ahol a pehely volt.. :D Meg olyan is volt hogy a joghurtos kanalat a kukába, a...

Ti milyen vicces dolgokat csináltatok amikor részegek voltatok?

Én Pl: Megettem egy csomó falevelet + néhány vékonyabb ágat. Meg kutyaként rohangáltam az úton.(Nem tom márt.)




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!