Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Léteznek múmia zombik? Végülis...

Léteznek múmia zombik? Végülis a múmiák halottak. De ha felélednek akkor ők mik?

Figyelt kérdés
És hogyan esznek? A zombik aggyal táplálkoznak, de ez is hülyeség,mert bem leszel okosabb, ha agyat eszel. Inne látszik,hogy nincs agyuk. De ha léteznek múmia zombik akkor ők,hogyan esznek? Mert mielőtt be csomagolják őket, a szerveiket ki veszik.

2019. okt. 9. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos ha lennének múmia zombik 😀 akkor hamar éhen d*g*ln*n*k mert a piramisokban nincs semmi a sivatagokban meg csak homok van én a múmiák helyében a sírban maradnék
2019. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jogos,de ha a filmekben pont akkor kapnak ihkletet a zombi múmiák,hogy le támadják az embereket akik ott vannak?
2019. okt. 10. 06:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a múmia zombik se hülyék szerintem a múmiák alszanak ilyenkor le lassúl az anyagcseréjük és ha ember szagot érzeznek akkor az emberke múmia vacsi lesz bár az se mindegy hogy milyen múmiáról beszélünk hiszen minden embernek van ízlése ez a múmiáknál sincs másként mondjunk egy szőrös sz*rrá kölnözett rusnya pattanásos izadt embert senki se enne meg és a válogatós múmiáknak nincs könnyű dolga de üres has nem válogat nekem már az lenne a kérdésem hogy ezek hova mennek sz*rni 😂 viccet félretéve ezek a múmia zombik mint mondtam hamar éhen d*g*lnének hiszen nem minden nap mászkál ember piramisokban és a sivatagokban így kénytelenek lennének tevéket és más egyéb állatokat zabálni az ember csak ínyencség lenne
2019. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Rendben. 👌
2019. okt. 11. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!