Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki volt Szent fazék?

Ki volt Szent fazék?

Figyelt kérdés

I. Szent Radiátornak rokona? Csak mert egyezik a vezetéknevük.


Előre is köszönöm.



2019. okt. 17. 22:56
 1/10 A kérdező kommentje:
*Oh, elnézést, neveket nagybetűvel, tehát Szent Fazék. Kerestem , de eddig a személyéről nem találtam semmit ennek a híres-nevezetes történelmi figurának. Mert ugye népszerü lehet, mert sok mindenki hallott róla; hiszen fenntartják a nevét.
2019. okt. 17. 22:57
 2/10 A kérdező kommentje:
Elmesélnétek tehát Szent Fazék legendáját,hogy hogy' lett ő az, aki?
2019. okt. 17. 22:58
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Aki eltemette az étvágyamat.
2019. okt. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Milyen szép történet. :') Ezt meg is könnyeztem; Ment a zöld. :) :)
2019. okt. 17. 23:34
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

A történet a következő:

Volt egyszer egy Fazék. Ebben a Fazék-ban főztek mindent, de legtöbbnyire zöldségeket. Amikor a Fazék-ban már túl sok volt a zöldség, akkor bizony kifőtt annak összes sava-borsa és így keletkezett a humortalanság és a poéntalanság. No így lehetett ez a Fazék a Szent Fazék, mert ő tudta megvalósítani az elkülönítettség fogalmát, úgyis mint a feltett kérdés.

2019. okt. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ricky Hayman (Jeff Goldblum) talán még a lelkét is eladná, hogy megmentse az állását. Főnöke ultimátumot ad neki: ha egy héten belül nem történik valami, repül. Ricky tudja, rajta már csak a csoda segíthet. A csoda hamarosan meg is érkezik, G-nek hívják (Eddie Murphy), pizsamában sétál a főúton és teljesen őrültnek látszik. Ricky azon kapja magát, hogy G beköltözik a házába, beledumál a magánéletébe és közben minden megváltozik körülötte. Ráadásul G olyannyira megbűvöli a nézőket is, hogy mindenki őrült vásárlásba kezd.


[link]

2019. okt. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na és a Szent szar?
2019. okt. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jók a válaszok!! :D Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, mentek a zöldek !! :)
2019. okt. 18. 14:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem sárgát adjál, ne ződet.
2019. okt. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Vond ki belőle a kéket, és már mindjár' meg is kapod ! :)

Örülök, hogy segíthettem. :D

2019. okt. 19. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!