Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti is szeretitek relaxációs...

Ti is szeretitek relaxációs céllal hallgatni a vízállás jelentést a rádióban?

Figyelt kérdés
Nekem a legjobban várt pillanat a napomban amikor a kossuth rádióban leadják a napi vízállás jelentést, fenomenális.

#víz #humor #meditáció #kelet #nyugalom #relax #Kossuth #vizállás jelentés #jobb mint a pálinka
2019. okt. 27. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajóvonták találkozása tilos🚢⚓️🛥️🚫
2019. okt. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül! Fogalmam sincs már, hogy hol, de hallottam már egyszer egy fiatal fickóról, aki imádta, ugyanazért amiért te!
2019. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mióta van ilyen adás ? Ez most komoly vagy csak visszaemlékeztél 30 évvel ? és öreg vagy.
2019. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kossuth rádióban a déli hírek után a legjobb,be ebédelve nyugodtan hallgatni a tiszai gázlómélységet
2019. okt. 27. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt se tudom, mik azok a hajóvonták. És találkozásuk tilos? Mit csinál két hajóvonta, ha közelednek egymás felé és úgy néz ki, találkozni fognak? Az egyik visszafordul?

Ehhez már vízügyi egyetemet kellene végezni, annyira szakmai.

2019. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát a vízállás jelentést se nekünk,hanem a hajósoknak találták ki.


De attól tök jó amikor szép lassan sorolják a folyók hőmérsékletét,a hátérben még valami lassú zene megy.

2019. okt. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!