Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Cirmit hogy vegyem rá hogy...

Cirmit hogy vegyem rá hogy hozza vissza a botot?

Figyelt kérdés

2019. okt. 29. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Én meg arra akarom rávenni a cicamicát hogy cumizon le,de nem szereti a nutelát.🐈🍼💞🐱😻
2019. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az semmi. Majd ha a bot visszahozza a macskát…
2019. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Írasd be a Cirmit kutyakiképzésre, ott ez az első lecke, aztán jöhet a csibészeltetés, meg a többi.

Rendőrmacskaként szerintem jól beválhat, mert a kutyák fára speciel nem tudnak mászni és ha odadugják a kokót, akkor megakadnak, de Cirminek ez sem gond, harciasan megnyávogja a betörőket és rettenetes dorombolásától hanyatt-homlok menekül minden gonosztevő.

Legjobban kocsmai bunyónál válhat be tömegoszlatásra, elég, ha csak odapiszkít a padlóra, mindenki kiszédeleg és még akkor is elég, csak ránézni, ha a tej, vagy a vaj tűnik el, mert ott látni a bajuszán - most lesz neki jaj.

2019. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

a botra kötsz egy cérnát és a cérna másik felét meg a macskára és oda hívod magadhot.


(én így szoktam fát lopni rá kötöm a fenyőfát a macskára és hívom)

2019. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Honnan veszi mindenki, hogy Cirmi macska?

Szerintem krokodilos név.

2019. dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!