Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A csokoládés gyertya tényleg...

A csokoládés gyertya tényleg nem ehető?

Figyelt kérdés

Én teljesen azthittem mivel csoki illata volt és a színe is olyan volt hogy az csokoládéból készült.

Semmi íze nem volt. Más is járt már így, vagy én vettem nem jó fajtát (ízesítetlent)?


2019. nov. 11. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarnál gyertyán enni? Meg úgy amúgy ha az illata meg is tévesztett, az ízénél nem esett le, hogy valami nem oké?
2019. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hogy ennél csokoládés illatú gyertyát? Attól hogy még jó illatú nem kell megenni xD megennéd a csokis tusfürdőt is?
2019. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
91%
nagymama sütije illatosító is van, azt is fújj a piskótádra vagy a nyelvedre...
2019. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Gyerekként egyszer vettem egy szelet csokit, nagyon jól nézett ki.Szép színes csomagolása volt még minden,viszont furcsa íze.Kiderült,hogy szappan.

Előfordulhat ilyesmi,de egy gyertyánál....Ha igazi csokiból készítik,akkor ehető, de azt nem érdemes meggyújtani.Na meg rá lenne írva,ha ehető lenne.Csokiboltban érdeklődj,ha ilyen fajta perverzióid vannak, vagy vegyél egy henger alakú formát és töltsd meg csokival.

2019. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!