Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Csóró egyetemista vagyok,...

Csóró egyetemista vagyok, akinek nincs pénze a karácsonyi vásáron kürtöskalácsot venni. Hogy legyek gazdag?

Figyelt kérdés

2019. nov. 27. 16:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
47%

Legyenek reális elvárásaid, legyen saját értékrended, ha nem engedgeted meg magadnak a kürtös kalácsot, ne vedd meg.

Tegyél félre.

Tanulj.

Dolgozz.

Nézz körül minden negyedévben, mit tudsz a képzéssel profitálni, mit kíván a szakma, milyen lehetőségek vannak.

Tanulj nyelveket és ne csak magyar fizetéssel elégedj meg, hanem külföldi lehetőségeket is keress.

2019. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
A vásártól pár utcával odébb vásárolj :D ugyanazt kapod, csak feleannyiért. A kari vásárt nem magyar pénztárcára szabták.
2019. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Büfészak,ezzel nincsenek jó lehetőségeim
2019. nov. 27. 17:01
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
Tanulj szakmát apa, ne izélj
2019. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Vettem neked kürtös kalácsot. Jövő hét péntekre oda ér hozzád a futárom. Picit idős már, mindig piros ruhában jár, őszes a szakálla, nagyot hall, enyhén mozgáskorlátozott, ezért egy számára kifejlesztett szánnal közlekedik, amit rénszarvasok húznak. Kérlek ne ítéld őt majd el a súlyfeleslege miatt, mert azért megharagszik.Kellemes Húsvéti ünnepeket!
2019. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Árulj kürtőskalácsot a karácsonyi vásáron
2019. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne legyél gazdag: Válasz olyan egyetemet, amiért fizetsz is, de utálod csinálni és használhatatlan.


Most úgy mellbe vágnálak egy Gary Vaynerchuk könyvvel, de nem biztos, hogy tudsz angolul olvasni...

2019. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nem fizetek és szeretem


Régebben közgázra jártam de otthagytam mert nem érdekelt.Ujrafelvételiztem egy olyan szakra ami érdekel

2019. nov. 27. 21:18
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
És most melyik szakot csinálod?
2019. nov. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
És most ebben az egészben mi a jó büdös franc a humoros?
2019. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!