Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mt tegyek hogy annyi idősnek...

Mt tegyek hogy annyi idősnek nézzenek amennyi vagyok?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok de mindenki 14 maximum 16-ot (ez egy ember volt a 100 közül kb) mond rám. Orvostól kezdve, munkahelyen, dohányboltban, utcán, buliban mindenki megjegyzi. Ami még viccesebb hogy mindezt sminkkel és elegáns, tehát nem fiatalos öltözetben, mint pl farmer póló, hanem ing, selyem nadrág, néha szoknya és elegáns cipő, szoknyához magassarkú. Én ezt a stílust követem és tetszik is, tehát nem amiatt csinálom, hogy idősebbnek tűnjek, hanem élvezem is. De valahogy mindezek ellenére is csak 15-nek néznek. Ártatlan baba arcom van és 155 cm vagyok. A hajamat feketére festettem, mert azt hallottam, hogy az öregít. Rajtam ez sem segített. Dolgozok, el vagyok jegyezve. Mikor erre rájönnek kinevetnek, hogy minek tinédzser korban már eljegyezni a másikat. A páromat általános iskola óta ismerem, mindig is tetszettünk egymásnak 6 éve vagyunk együtt. Azt már inkább meg sem jegyzem, hogy smink nélkül mennyinek néznek.... Nem tudom már tényleg mi a megoldás. Sokan mondjàk hogy örülhetnék neki, de nem tudok örülni, főleg hogy olyan hangnemben gúnyosan jegyzik meg mindezt.

2019. nov. 29. 08:51
 1/7 Wadmalac ***** válasza:
100%

Igenis örüljél neki. Majd akkor fogsz igazán örülni, amikor 30 évesen is még kérni fogják a személyidet a dohányboltban. :)

A lenéző beszólásokra meg rá lehet készülni, pont a legjobb helyzetben vagy, hogy az ilyeneket beégesd egy frappáns válasszal a valódi korod közlésével.


A hasonló problémával küzdő szingli barátnőidnek meg szívesen megadom a telszámomat. :D

2019. nov. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is “ártatlan babaarcom” van és szintén alacsony vagyok. 😄

Az a vicces, hogy 13 évesen, amikor még dagadt voltam, béna, öregasszonyos ruhákba öltözködtem, kontyban hordtam a fekete hajamat és szemüvegem is volt, mindenki egyetemistának nézett,

Most, 20 évesen, lefogyva, festett szőke hajjal, szemüveg nélkül, elegáns szerelésekkel, magassarkúval, extrém sminkkel néz mindenki 15-nek, - pedig világ életemben jóval érettebben gondolkodtam a kortársaimnál, komoly vagyok, rühellem a gagyi, infantilis dolgokat. Nincs kislányos alkatom, nagy melleim vannak.

Inkább hajazok egy Bratz babára, mint egy hús-vér huszonévesre, és ezt nem egy ember mondta. De az a helyzet, hogy én imádok így öltözködni, értékelem, hogy szebb arcom van, mint a nagyátlagnak, - inkább örülôk egy ilyen arckarakternek, mint egy karakter nélküli átlagoskának, és különben is, viccen kívül imádok úgy kinézni, mint egy játékbaba, nincs semmilyen mondvacsinált problémám magammal. Nem állok le keseregni azon, hogy mim nincs, inkább értékelek mindent, ami adatott, és az máris sok. 😄 Úgy öltözködöm, ahogy nekem tetszik, senkinek nem engedélyezek beleszólást, senkinek nem akarok megfelelni. De természetesen nem a külső a lényeg. Aki pusztán a magasságom alapján akar kényszeresen lededózni, az rövidesen a megismerkedésünk után olyan eszmefuttatásokat hall tőlem, hogy 30 percig nem mer hozzám szólni, és ez nem azért van, mert “leoltom a sárga földig”, hanem mert olyan súlyos gondolatokat és világnézetet hall tőlem, amit a kis lolitás arcomból soha nem nézett volna ki, de én ezt élvezem. 😂

2019. nov. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Másrészt kb. 15-35 éves koráig minden nő ugyanúgy néz ki, kivéve ha nem történik vele valami drasztikus változás.

Ebben az intervallumban ostobaság kijelenteni, hogy “XY ennyi évesnek néz ki”. Nagyon sok múlik a megfelelő hajszínen, a sminken, az etnikai sajátosságokon. Egy ugyanannyi idős skandináv, latin, balkáni vagy ázsiai típusú nőt nem is lehet összehasonlítani, annyira különbözőek. Más ütemben öregszenek, más típusú bőrhibáik vannak.

2019. nov. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a helyzetben voltam. Engem nem zavart nagyon hogy fiatalabbnak nézek ki, csak hogy voltak olyanok akik lekezelőbben beszéltek velem mert biztos még gyerek vagyok. Volt olyan kolléganőm aki kijelentette hogy ne tegezzem, mert egyidős vagyok a lányával. A mai fejemmel már visszavágnék, hogy akkor ő se tegezzem, hiszen ez kollégák között oda-vissza működik. De akkor túl szerény voltam. Lehet mindezt udvariasan úgy hogy ne sértsük meg a másikat, de mégis észrevegye magát. Mondjuk ezt most 20 év múlva se értem, hogy miért kell a fiatalokkal úgy beszélni mint egy kisgyerekkel. Hiszen nem hülyék, csak tapasztalatlanok, ami természetes dolog a korukból adódóan. De egyes fiatallsl még most is jól el tudok beszélgetni 40 évesen.

Ma már nagyon örülök neki, mert amíg a korombelieknek sokszor vastag ránc van a homlokukon és arcukon, addig rajtam csak akkor látszik ha mosolygok. Jó géneket kaptunk :).

2019. nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én 40éves vagyok, de mindenki spermának néz!
2019. nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2019. nov. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tényleg k..va vicces volt a kérdésed.
2019. dec. 1. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!