Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Engem átvertek? Vettem svéd...

Engem átvertek? Vettem svéd gyufát és rá van írva, hogy Kínában gyártották.

Figyelt kérdés
Hogy is van ez? 🤣🤣🤣🤣
2019. dec. 24. 13:20
 1/7 Dongaben ***** válasza:
100%
Ez az elő neked? Velem naponta fordulnak elő ilyenek... Hogy, csak néhány felvágottat említsek: A "Párizsi", az Szegeden készült. Az "Olasz felvágott", az Kaposváron. A "Dán szalámi" meg Szolnokon... Amúgy: Az a bizonyos "svéd gyufa", na az is eredetileg magyar...Kérdezd csak meg Irinyi Jánost :)
2019. dec. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vettél volna inkább svédcsavart, az még Svédországban készül. :)
2019. dec. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
De a svéd gyufa nem azért svéd, mert ott készült, hanem mert abból. Mint ahogy a napraforgóolaj is napraforgóBÓL készül, nem napraforgóBAN. Meg a babaszappan is.
2019. dec. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Koplárovics Béci nyomán akkor a gyufa svédből készül. Ez antihumánus.

Egyébként semmi nem az mint aminek írják. Én az aranygaluskával vagyok így. Mem svédből, még csak nem is svéd acélból készül, de a célból hogy ki korán eszik, aranyat lel. Szóval, nem aranyból készül.

Az összes számítástechnikai cucc ejrópai (ahogy az r betűt kiejteni nem tudók mondják), amerikai cégek neve alatt fut szinte, aztán kínai, hong kongi, egyéb távol-keleti Made in lesz belőle.

2019. dec. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ma minden hamisítvány, ami NEM Kínában készült. Kivétel talán a svédasztal.
2020. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már a svédasztal is kínai 🤣


[link]

2020. jan. 6. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:

A kapu-s-véd.


Már-ki

2020. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!