Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc szavatok, amit egy oroszlán szájából szívesen hallanátok?

Figyelt kérdés

/Hallottatok? :)


Nekem is vannak.


Onnan jött a kérdés, hogy eredetileg egy normál, rendes kérdés fogalmazódott meg bennem; hogy pl az összes oroszlánfajta ugyanazt a nyelvet beszéli-e. (Azért konkrétan oroszlán valószínűleg, mert pár napja néztem meg a 3D-animációs Oroszlánkirályt.) Na, és akkor, hogy gondolkodtam tovább, hogy náluk pl nincsenek ilyen túl nagy etikettek, tehát ők ilyen szempontból egyszerű(bb) életet élnek; nem rohangálnak munkába a buszhoz, meg nem mondják, hogy pl " a fenébe, a főnök ezt levonta a fizetésemből, pedig nem is én törtem össze", tehát nekik nincs is olyan nagy szükségük sok szóra. Tehát pl több ezer/millió évvel ezelőtt ami kifejlődött ősnyelvük, még mindig simán pont azokat a szavakat használhatják, és az elegendő nekik. És pl jelentheti azt pl minden morgás az összes oroszlánfajtánál. Mer ez valahogy így adja magát (hát így belülről jön nekik, érezték már az első oroszlánok is talán, hogy mivel tudnák legjobban kifejezni pl amit akarnak), meg tudnak pl hangsúlyozni is.


Nekem tehát tőlük ezek a kedvenc szavaim:

rezsicsökkentés, internet, reklám, szoftverfejlesztés, adatbázis-kezelés, nemzeti dohánybolt,


Nektek melyek? :)

:):)



2019. dec. 27. 17:42
1 2
 1/17 Dongaben ***** válasza:
100%

Mit hallanék szívesen egy oroszlántól, ha találkoznánk?

"Nem vagyok éhes."

2019. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
"Vegetáriánus vagyok."
2019. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az orosz, az ó-orosz volt a közös nyelvük, de a kereszténység felvételekor az oroszlánok ellenálltak és emigráltak Afrikába Ázsiából.

Az utolsó eredeti oroszlán leszármazott Ázsiában Leonyid Breshnew (Bresnyú) volt.

Európa ősnyelve az ó-oroszlán volt, a leoneurópai nyelvek őse, azért van Anglia, Wales, stb. címerében is oroszlán.

Az oroszlánoknál a morgás, hörgés tkp. egy felgyorsított ének, ha lelassítod, hallható a dal. Az Oroszlánkirály is ezt próbálja idézni.

Vannak visszatérő gondolataik, régebben például: ez a rothadt ős-zerge, mitől ilyen bősz, kerge? Mostanában: A fene vadássza le, a Li-on akkumulátor névhasználatért még egy napi antilopot sem kapok, átmegyek a Szerengetibe, aztán megszerengetem a felelősöket! Van egy oroszlán népdal is amit régen hallottam, úgy kezdődik hogy: Zebracsíkos az ég alja, mégsem rohanok én arra...

Persze, bölcs gondolataik vannak.

Kedvenceim, amit mostanában bődültek erre.

Félszbóóók, ááááremeléés, innovációóóó, nemzeti vécé, okostelehüevej, vadász-linkelő, kékoroszlán.

2019. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul írtam az antilopot. Antilaptop.
2019. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nemzeti italbolt és a nemzetközi pipabolt.
2019. dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt szeretem, amit a Metro Goldwyn Mayer stúdió oroszlánja mond.
2019. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mentek a zöldek. :)
2019. dec. 28. 13:53
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
"Személyiségzavarom van, segíts kérlek!"
2019. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm,ment a zöld
2019. dec. 29. 15:22
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ingadozom a "kvantummechanika" és a "dehát te nem is vagy paleo... engem itt meg akarnak mérgezni, segítség!" között.
2019. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!