Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek megérthették az...

Szerintetek megérthették az egerek mit akarok, ha nem, akkor, hogy magyarázzam el nekik, hogy nem szabad szétrágni mindent, ha szabadon engedem őket?

Figyelt kérdés

Tegnap munka előtt kiengedtem mind a 15 egerem a házba, azzal a feltétellel, hogy ha nem rágnak szét semmit.(Eléggé elhíztak és ha kiengedem őket, többet tudnak futni).

Arra jöttem haza, hogy szét van rágva a laptop töltőm.Ezenkívül sok minden mást is megrágtak, de ez volt a legjelentősebb.Körülbelül hajnali 2volt mire a 14.egeret megfogtam, rozsdi a 15.-ik a fal mögé valahogy bebújt és 5óráig nem jött ki(nagynehezen kicsalogattam).Nem aludtam semmit, szabadságot kellett kivennem, most keltem fel. Büntetésből nem kaptak nutellát, minden egérnek megmutattam a szétrágott laptop töltőt, majd elhúztam előtte egy kis nutellát, de nem adtam nekik oda és mondtam is nekik, hogy ha kint vannak nem szabad semmit szétrágni. Szerintetek ennyiből megérhették vagy ha nem, akkor, hogy magyarázzam el nekik, hogy ha kint vannak ne rágjanak szét semmit?


2020. jan. 9. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: nem. Sehogy.
2020. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Eng dd közéjük aacskat. Hamarabb megtanítja mint te.
2020. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress fel szakembert :) akkor talán megértik a nutella evő egereid hogy nem szabad rágni mert a gazdi bedurvul és nincs nutella.

Szegény rozsdi😂

2020. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ebből biztos megértették, nyugodtan engedd ki őket legközelebb is. Legrosszabb esetben csak a ház ég le, ha olyan vezetéket rágnak el...
2020. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kamu
2020. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Szóval dagadtak az egerek de nutellaval tömöd őket. Aztán meg kiengeded de szólsz nekik, hogy ne rágjanak szét semmit. De ők meg magasról tesznek rá mit mondasz, pedig szépen mondtad.

Most gondolkodok, hogy ki van magasabb intellligencia szinten. Te vagy ők..

2020. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egeret csak tenyésztőtől.
2020. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves 32%-os! A tenyésztő szerint az egér gyorsan tanul.
2020. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem igy szoktak! Eloszor is hogy megertsek,a gazdinak kell megtanulnia egerkent viselkedni! Peldaul ha kiszabadulnak es elkezdenek szaladgalni majd ragni tedd te is ezt negykezlab,ragj meg mindent es ugyelj hogy foleg az elektromos kabeleket ami aram alatt van de jo melyen harapdald. Majd ha ezt megusztad futkoss mint egy eger es szorulj be te is es ne gyere ki 5 oran keresztul. Ha latjak hogy azonosulsz veluk akkor ok is fognak alkalmazkodni hozzad es konnyu lesz betanitani oket.

Hajra sok sikert (nekem bevalt)

2020. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez is az egérszaporítók miatt van. Nem irvartalanítottak, nincs törzskönyvük gondolom. Tuti szaporítótól vetted. Egy fajtiszta egér minimum 100 ezer forintnál kezdődik egy jó kennelben.

Egérsulit ajánlok vagy személyi trénert. Tartsd be a sorrendiségi szabályokat! Addig nem ehetnek amíg engedélyt nem adsz, sétánál ne feszüljön a póráz.

2020. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!