Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Aki cukorból van, azt sóval...

Aki cukorból van, azt sóval tartják?

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Rafinált vagy, de nem ejtettél át. (Meg vagy ám rafinálva. [[Ez olyan, minta :megvagyok én áldva:D]]) Aki cukorból van , azt hűtőben tartyák meg; óvják a hőtől, nehogy karamelizálódjon. Bár, egyszer láttam valakit félig kamarelizálódni egy Caramel-koncerten; bár azt lehet, hogy csak álmodtam. Nem, amúgy arról volt szó, hogy volt mikor a Megasztárban a Caramel, akkor a Tilla mondta vicceskedve eccermikor felkomferálta, hogy éés most pedig jön Molnár Ferenc Caramel, aki mindenkit karamelizálni fog:D:D De ez csak egy ilyen vicces mondás volt, tehát nem volt komoly. :):) Tehát enyém se volt komoly miket ide rittyentettem. :) :)
2020. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Igen, mert tudjuk hogy a só tartósít, a cukor meg erjed ha nem tartósítják. Szájról szájra erjed. Vagy szájról kis-ajkakra... az Ajakosok Rendjén belül, a Pillangósok családjában a hüvelyesekre hat. Amikor cuki baba születik, akkor gyorsan fejlődve cukibaba lesz belőle (a német zu, cu elöljárószó azt jelenti hogy hozzá-, a ki magyarul meg ki, szóval ki-be), ki-be-ba-ba, vagy csibebaba, vagy öcsibebaba.

Ha be van sózva, izef-mozog, de cukorfalat. Hátsóval is tartják, de az másik pálya.

A Cukorhegyi a Fészbóka-Sükebóka alapítója is sózott ürge.


Már-ki

2020. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:
Nem ,csak beléfojtják a sót.
2020. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A középsó választ töröljék, kérem.
2020. jan. 22. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!