Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért ilyen meg nem értőek a...

Miért ilyen meg nem értőek a mai lányok?

Figyelt kérdés

Valentin napra volt megbeszélve egy randi egy lánnyal egy étterembe, úgy volt hogy ha semmi halaszthatatlan nem jön közbe akkor ott leszek. Apróságok mint koronavírus, hastífusz, baleset ilyesmi nem is lettek volna akadály, de sajnos pont aznap estére volt időzítve LoL-ban a clan raid, azt pedig sajnos nem lehet áttenni másik időpontra. Hiába magyaráztam ezt el neki érthetően, kértem elnézést meg mondtam hogy majd bepótoljuk valamikor, azóta nem írt vissza és törölt az ismerősei közül.

Na most érdekelne, hogy miért lehet valaki ennyire érzéketlen, meg nem értő, türelmetlen? Világosan elmagyaráztam hogy létfontosságú dolog volt, a Clan számított rám, hiszen csak így tudtunk elég HP-t és gemet szerezni a következő sessionre. Egyes emberek miért nem értik meg hogy sajnos közbejöhetnek az életben halaszthatatlan, sürgős, létfontosságú dolgok? Mégis mi más választásom lett volna ha Clan Raid van?



2020. febr. 16. 00:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Achievement still unlocked : left the house.
2020. febr. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ezt muszály elmondanom: ne általánosíts 🥺, mert nem mindenki ilyen. Én még sose haragudtam pl meg azért, mert egy fiú lemondta a randit valami miatt. Lehet pont rossz lányt fogtál ki, aki nagyon nem megértő.
2020. febr. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
(Őőő... Kislány, ugye megvan, hogy csak viccelt?)
2020. febr. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#2


Bíp-bíp! EZ CSAK VICC VOLT! Nézd meg a kategóriát!

2020. febr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért álljon már meg a gyászmenet!


Vicc az egész.



A csajnak is tudnia kéne, hogy ezzel nem szórakozunk. Jobban jártál, hogy eltűnt.

2020. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet csak félrenyomta a kategóriát, de ha nem, akkor eléggé szemét dolog ez. Mennyire unatkoznia kell ehhez valakinek...
2020. febr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kínaiak meg pláne
2020. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én megértem a lányt mert biztos számított rád, izgatott volt a randi miatt stb. Te pedig egyszerűen lemobdtad és nyilván mérges. Remélem sikerül kibékülnötök :)
2020. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
XD
2020. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A mai lányok frusztráltak, mert egyesek nem tudják leírni a muszáj-t. Nem igaz, kettes?
2020. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!