Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A google kifizeti a monitoromat?

A google kifizeti a monitoromat?

Figyelt kérdés

Akartam menteni le a fájlokat, erre megszakad a letöltés [network error] a chrome-ba. Úgy rémegyek négyszer ötször erre kiírja hogy túlléptem a megengedett letöltési kvótát. erre belebasztam akkorát a monitorba a billentyűzettel hogy szét ment.


feljelenthetem a google-t hogy idegi állapotba hozott a hülye szoftver megoldásuk, és kifizetik a monitorom?



2020. febr. 16. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Természetesen, annyi a bonyodalom hogy a korábbi képviseletüket Lipótmezőn bezárták, így most közvetlenül a központhoz kell fordulnod.
2020. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már :D
2020. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mobitorod árát nem is, de a gyógykezelésedét és gyógyszereidét követelheted.

.

Ne lepődj meg, ha ők azon munkatársaik temetési költségét követelik tőled, akik megszakadtak a röhögéstől!

2020. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy sajnos lipótmezőn bezárták a google inc irodát, de hát ha találok egy kedves titkárnőt aki foglalkozik a problémámmal. írtam is nekik a support@googlelipotmezo.hu-ra. részletesen részleteztem a fizetési szándékot már csak várni kell
2020. febr. 16. 19:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Áthelyezték a kirendeltségüket lipótmezőről a kongói demokratikus köztársaság egy névtelen falujába.
2020. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj a Mónika showba, és hívd meg a Google vezérigazgatóját, és beszéljétek meg.
2020. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
soros terv
2020. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha néger migráns vagy, esetleg elítélt bűnöző, vagy Gyöngyöspatán van a lakásod, akkor kifizetik, ezeknek minden jár.
2020. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az első kommentelőken adom a pontot! Övé a megoldás!
2020. febr. 16. 23:27
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Aha,na idefigyeljé ha nem adsz nekem is pontot akkor osztok nullával.megteszem.komolyan.


Egy órád van.💀

2020. febr. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!