Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Májusban lesz a barátnőm...

Májusban lesz a barátnőm születésnapja, szerintetek a három kedvence közül melyik autót vegyem meg neki?

Figyelt kérdés
Ferrari F40, McLaren F1 vagy Koenigsegg Agera RS. Nem kamu, ezért komoly válaszokat várok. Nekem egy Jaguar XJ220-am van, amivel maximálisan elégedett vagyok, de a fenti háromról nem sok mindent tudok (kényelem, biztonság, fogyasztás, stb).

2020. febr. 20. 01:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha beakarsz nala vagodni akkor egy " Trabantot"
2020. febr. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
63%

Ezek szerint még nem ébredtem fel 😁😁

Koenigsegg aha,meg f40. Bár ha makett autó,akkor azért az mégsem 600+millió. A Te Jaguárod ezekhez képest olcsó autó.

Szerintem vegyél neki i3 BMW-t kevésbé fájdalmas amikor rommá töri. Nők amúgy is elég bénán vezetnek,tisztelet a kivételnek. Nő vagyok,de ami balf.szoskodást látok női sofőröktől az katasztrófa. 2x3 sávos úton bevág eléd ,illetve csak vágna,mert betojt a dudálástól és fejte a kormányt bőszen,ha nem ment volna vissza a sávjába,a master beült volna a kocsijába. A visszapillantó tükröt csak arra nem használják,amire való... 😑

2020. febr. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Ha kezdő vezető, akkor inkább egy Isetta javasolt.
2020. febr. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem vedd meg mind a hármat, így biztosan elkerülhető a csalódás. A színnel lehetnek problémák, mert ha valami egyedi színre gondoltatok, akkor azt nem biztos hogy megkapod májusig. Meg amúgy is meg kell ezeket az autókat rendelni, nem a polcról veszed le:) úgyhogy siess a döntéssel.
2020. febr. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Májusra ezek közül egyiket sem fogod megkapni. Úgyhogy ezzel kicsit elkéstél. Kivéve persze, ha használtban gondolkodsz, de hát az meg már milyen gagyi.
2020. febr. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ferrari, nem is kérdés, a többi nem autó.
2020. febr. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Platós ifa vagy mtz 50, esetleg wartburg.
2020. febr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg mind3-at neki marcipánból egy finom torta tetejére!
2020. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ne már, ki használja már ezeket a benzines vackokat?

Most akarsz ilyeneket venni, amikor mindenki kidobja a szemétbe?

Majd ad neked a Greta, hogy attól kódulsz'!

2020. febr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Elég lesz az a csokor tulipán a szomszéd kertjéből, csak nehogy észrevegyen a tulaj, mert hátbavág a kapával. :D
2020. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!