Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Arizónában nektek mi volt a...

Arizónában nektek mi volt a legaranyosabb dolog, amivel találkoztatok?

Figyelt kérdés

Mert ugyebár Arizóna mint tudjuk, jellemzően teli van ari dolgokkal.

Mint például:

[link]

Linkelhettek vidókat is. Meg kávét, lencsét. Én szeretem a lencsét.

Két perce ezen vagyok leragadva, és ezen örülök és örömködök, hogy 'mennyire cuki neve van már Arizonának' :):)



2020. febr. 21. 14:59
 1/9 A kérdező kommentje:

Nyugodtan facepalm, de ez nekem tényleg annyira cuki. :):)

(Remélem, mások napját is feldobtam most ezzel.)

2020. febr. 21. 15:01
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én aranyos vagyok.


Kékeresméteres2000

2020. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyetlen dolgot tudok Arizónáról, azt az aranyosan böhöm nagy csatahajót, amit a japánok miszlikbe lőttek Hawaiin, az tényleg kaffa, a halak is imádják, szerintük is ari zóna a környéke.

Megjegyzem Nagasakiban nem ismerek ilyen jó kis cuccost, sem Hirosimában, bár az ottani halak véleményét nem ismerem, talán a kukacokat kellene megkérdezni, az lehet, hogy jobb, de ez már annyira fekete humor, hogy mindjárt saját magam fogom kitörölni, bár ami azt illeti, az adminok is csinálhatnak valamit, mert ha én nem kommentelek, akkor csak vakaródznak reggeltől estig, pedig úgy illene, hogy valamit csináljanak is a zsozsóért - de szerencsére itt vagyok én - és ezt megköszönhetik nekem. mert az áldásos jóvoltom következtében szapora munkálkodásba foghatnak, hogy a GYK is egy ari-zóna lehessen.

Na ja, pukk egy csepp méz...

2020. febr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2020. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2020. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Természetesen én magam. Aranyos vagyok, tehát én is Arizónában élek! Sőt, én magam is sugárzok Arizónát. Te is sugárzol Arizónát? Minden aranyos ember sugárzik Arizónát? Valójában az Arizóna is egyfajta aura? Vagy ez lenne maga az erő?
2020. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez már a jedi-szint. :)

Mentek a zöldek, aki tud még arit, írhattok. :) :)

2020. febr. 21. 21:46
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Arigato
2020. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Arigátor, Ari baba és a 40 rab ló, Ari Schwarzenegger, Ariel
2020. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!