Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem érti meg a barátnőm,...

Miért nem érti meg a barátnőm, hogy nekem a TESCO kedvenc boltom és kész?

Figyelt kérdés

Egyszerüen már remegésekbe is kezdtem, mert se a család, se Ő nem ért velem egyet ugye, szerinte a Penny vagy a Lidl verhetetlen.


Én azokat a helyeket nem szeretem, szinte mindig üres kosárral jövök ki, nem tetszik a dizájn.

A Tesco olyan mint egy múzeum számomra. Ma az egyik chipses zacskó lila szinétől azt hittem egy festmény előtt állok. Egy-egy esős napon, akár 4-5 órát is el tudok bóklászni.


Nekem idő kell ahhoz amig kiválasztom a megfelelő teát, meg megtalálom a legjobb vajas kekszet amit ugye csak a britek gyártanak igazit, tegyük hozzá.

Én csak igazi farm tojást szeretek enni, vagy épp az is fontos, hogy jó kókuszt kapjak, amin be van jelölve hol szúrjam ki, vagy olyan ananászlét ami nem süritményből van.


Ha tehetném, levegőt is csak a Tescoban vennék, mert ott minden tisztára más, mint máshol.

Egyszerüen még a Milka csoki is, amit ott veszek, más mint amit mondjuk a Sparban veszek meg.


Ott kapni a legjobb csokikat, meg a kenyeret is nagyon szeretem. Barátnőm szerint drága, pedig nagyon gazdag a lány. Meg volt valami eset, hogy romlott halat adtak el. Ezt én már nem hittem el.


Igaza van?



#Tesco #Lidl #élelmiszer #SPAR #koronavírus #kedvencüzletem #csakatesco #tescofanklub
2020. márc. 17. 17:34
1 2 3 4
 31/31 pokina válasza:
#3 Miii? A Spar a legjobb!
2020. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!