Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Aki a jàrvàny idejére nem...

Aki a jàrvàny idejére nem marad otthon, annak elmentek hazulról?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Őő... Ja.
2020. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, bizonyos dolgok miatt elmehet, pl. olyan szerencsés, hogy még most is dolgozhat. Persze, köztük is vannak olyanok, akik kiemelt kockázatnak vannak kitéve (Eü dolgozók, postások, árusok...) de vannak olyanok, akik viszont relatíve magányos munkát végeznek és jól kaszálnak (futárok, vasutasok, stb...). Engem inkább az bosszant, hogy azok, akik dolgoznak, vannak közöttük, akik fényezik is magukat, mintha az otthonlévő emberek hitványabbak lennének náluk... (ilyen szöveg: "Én nem maradhatok otthon. Én ...... vagyok.") És az a szomorú, hogy a vezetőink is őket emelik ki, "mert ők helytállnak". Az is helytáll, aki ebben a kényszerű helyzetben otthon marad. Az otthon maradók még relatíve rosszabbul is járunk, mert az előbbiek akik dolgoznak, -az eü-sök, eladók, postások stb kivételével - nem is foglalkoznak azzal hogy egyáltalán van-e vírus, mert az életük ugyanúgy zajlik és a keresetük sem esik ki.
2020. ápr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!