Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki nem tudná megválaszolni...

Screen94 kérdése:

Valaki nem tudná megválaszolni azt, hogy mikor kell vetni a tarhonyát?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 3. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Tegnap kellett volna. Ezt már benézted. A következő vetés 2134 január 10-én lesz. Az unokáidnak esetleg tehetsz félre egy csomaggal.
2020. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nokedli virágzása előtti 2-3 napban a legidaálisabb.
2020. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeretném a komoly választ, mert ebben a válság helyzetben szerintem ez nem vicc kategória... Itt már a létszükségletről van szó!!
2020. ápr. 3. 18:29
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%
1-es, csak a Barillát késte le, Gyermelyit még el lehet vetni. Csak azt mélyre kell ültetni, olyan 30 méter mélyre, ezért költséges a termesztése.
2020. ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, akkor komolyan. Tarhonyát vetni lakásban a legérdemesebb, mert a szobahőmérsékletet szereti, de az éjjel-nappali hőingadozást rosszul viseli.

Emiatt cserépben érdemes növeszteni. Nem is különösebben igényes. Egyvalamire kényes, de arra nagyon! Biztos te is hallottad már, hogy egyes növények jobban nőnek, ha beszélnek hozzájuk. Na, a tarhonyára ez különösen igaz. Brit tudósok egy csapata egy többéves kísèrletsorozattal ki is derítette hogy a Gangnam style van rá a leginkább serkentő hatással.

Szóval vegyél egy cserepet, ültess bele néhány tarhonyaszemet, és nagyon fontos, amíg ki nem kel, addig ne hagyd el a lakást, mert a tarhonya bizony folyamatosan igényli a jelenléted! Ja, és a Gangnam style-t, azt se felejtsd el rendszeresen énekelni neki!

2020. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, akár most is vagy valamikor a napokban nyugodtan elvetheted.
2020. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:O A tarhonya nem egy pókeledel?


Na, én is ki fogom próbálni az ültetést. Azzal vajon meg tudom gyorsítani a növekedést, hogyha remixet hallgattatok a tarhonyával?


Ugyanitt, lisztet, cukrot, élesztőt hogyan lehet noveszteni? Valsagban jo kis biznisz lenne belole. Ha van valakinek tuti receptje titkos morzejelekkel írja meg.

2020. ápr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!