Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan kell értelmezni ezt a...

Hogyan kell értelmezni ezt a viccet?

Figyelt kérdés

Tehát így szól:

"Móricka kérdezi a nagymamájától:

- Nagymama, nem láttad a tablettámat? Rá volt írva: ecstasy.

- A francba a tablettáddal! Nem látod azt a sárkányt a konyhában?"


Sokan röhögcséltek ezen, de én nem nagyon értettem, de feltéltelezgettem, mi lehet benne a vicces.

Nem az, hogy az ecstasy hallucinogén drog és a Móricka nagymamája vette be azt? Segítsetek lécí.



2020. máj. 14. 09:45
 1/6 helikopeter ***** válasza:
100%
Az említett tabletta hallucinációt okoz, egy kábítószer fajta. A nagymamának érdekesebb a látomása, mint a keresett tabletta holléte.
2020. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyvan ahogy az elso mondja
2020. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Vannak ecstasy-k, amelyek hallucigen szert tartalmaznak, de a tobbseguk nem... Itt a nagy mokamester osszekeverte az LSD-el nagy valoszinuseggel
2020. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben értem, akkor ezek szerint hallucinogén drogról volt szó a minidialógusban.
2020. máj. 17. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csoda, ha nem értem, szr vicc. A drogokat sokan a sárkányhaluzással azonosítják, holott arról szó sincs. Pláne nem egy partidrognál.
2020. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Invader Nik válasza:

A tabletta mórická-é, a nagymama véletlenül vette be mert azt hitte hogy az ő xy gyógyszere. (amit rendszersen szed pl: szív gyógyszer vagy valami, csak idős létén nem lát jól.)

A többit már érted.

2020. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!