Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » TIKTOK vicces asszony a...

TIKTOK vicces asszony a piacon? Mi azoknak a tiktok videóknak az eredeti hangja vagy ami mégjobb lenne, videója, amikor egy ilyen cigányasszony a piacon mindenféle hülyeséget kérdez meg dumál? "Seteményes tál" missfaktor rúzs, stb

Figyelt kérdés

#seteményes tál #missfaktror #meredjé meg
2020. máj. 18. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Sosem értettem azokat az embereket, akik kinevetik azon embertársaikat, akik alacsonyabb iskolázottságúak / műveletlenebbek, mint az átlag. Sosem lehet tudni, hogy az illetőnek miért volt alacsony az iskolázottsága.

Talán azért nem, mert nekem több empátiám van?

Néha már azt érzem, ez nem áldás, hanem átok...


Ja, mellesleg bocs, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, csak nem tudtam szó nélkül hagyni.

2020. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia

bari show a neve youtube-on facebook live-okat tesznek oda ki, de nem tudom a facebook oldal nevét. ezeket eljátszák, szóval szabadon lehet rajta nevetni :D

2020. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Tiktok vírus
2021. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
A tiktok egy fos
2021. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
1-es, mielőtt idejössz álérzékenyen kisujjeltartani, nézz utána.
2021. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!