Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudtok-e jó ráolvasásos...

Tudtok-e jó ráolvasásos varázsszöveget, varázsigét, amivel a barátnőm pici cicijeit jól meg tudnám növelni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 15. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Meki. Ha meghízik, a dudák is nőnek.
2020. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Baziteo. Ez tuti hatni fog.
2020. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2020. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Varázs rituálét tudok neked ajánlani.

Elősször vidde el kajálni 1 hónapon keresztül mindig. Ha ez után se lesz melle akkor vegyél 1 pár béka lábat 1 sas tollat és egy kis csillámport. Ezeket az óramutató járásával ellentétesen keverd össze egy forró vízzel teli fazékba majd ha jól elkeverted várd meg amígy kihűlik a főzet. Amint kihült fektesd a barátnődet az asztalra a tollat rakd a kulcs csontjára locsold le a csillámos lével majd kezdj el dobolni a mellein a béka lábakkal. 1 héten belül várd a hatást.

2020. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én barátnőm mellét mágiával nagyobbítattam meg. A Mecsekben él egy amcsi-indián nő, ő azt mondta hogy csináljuk ezt szuperholdkor: kikellett tépjem a párom puniszőréből , és egy nagymellű szoptatós anyukának a tejéből 10 ml-t kellett öszseforralni ánizsgyökérrel és mákolajjal és fél dl forrásvízzel szabad tűzön (vm-ért ezt fontosnak érezte a nő kihangsúlyozni) és ez ha langyosra vissza hűlt akkor kell lehúzni.

Miközben este elkezdett nőni a párom melle az neki kicsit fájdalmas volt, de kibírható. Írj ha tudok vm ben segíteni az üggyel kapcsolatban.

2020. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ja és a varázsigét elfelejtettem leírni:

Mai i nga kopu iti ki te uma nui (3x határozottan)

2020. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Pici didi amely nőmé,

változzon át komoly tőggyé.

Mini cici legyen duda,

hadd örüljön férjeura.

2020. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Úhh, utolsó, én imádlak!!!

Pont ilyesmire gondoltam!!!

Ez a varázsige több, mint tökéletes!!

Remekmű!! Mindennap tízszer el fogom mondani, miközben lágy masszázsban részesítem nőm apró kebleit.

2020. aug. 17. 14:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm, sok sikert! 🙃
2020. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

USZOKÓÓÓ BARBARAAA

HÁTSZINES TONHALAHAHAAAA


Ez a varázsige. Néha hangya lesz tőle 2 percig. De az normális.

2020. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!