Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Jézus valójában egy kenyér volt ?

Tevenyereggyarto kérdése:

Jézus valójában egy kenyér volt ?

Figyelt kérdés

Imént néztem meg JustVidman új videóját ( [link] és a kommentek között valaki felvetette azt az elképzelést ,hogy Jézus valójában egy kenyér volt mivel “fához tűzték” akárcsak a videóban látott emberek a kenyérszeleteket. Ezt azzal is bizonyították (mármint kommentben azt válaszolta valaki) ,hogy Jézus az utolsó vacsorán azt mondta ,hogy “egyétek a kenyeret, mert ez az én testem” ezzel már akkor is beismerte ,hogy ő egy kenyér.

Függetlenül a Bibliától, Egyháztól meg a hagyományainktól: ti mit gondoltok erről ?



2020. jún. 19. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Jézust nem fához tűzték tűzőgéppel, hanem szögelték. És Magenta Squash tudományos kutatásai alapján annak feltétele, hogy kenyér vagy, az, hogy könnyedén fához lehet tűzni, NEM szögelni. Tehát Jézus nem egy kenyér. És különben is, a kenyér fához szögelők aljas árulók, az egyetlen igaz kenyér fához illesztős közösség csakis a kenyér fához tűzők. Szögelni nem ér.
2020. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg bárány.
2020. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

Jó, de akkoriban még nem volt tűzőgép, ez némileg megnehezíti a dogokat.

#2

Ő nem a pásztor volt s a többiek a birkák ?

2020. jún. 19. 18:52
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Most fejtetted ki hogy Jezus kenyer volt. Akkor hogy lehetne mar pasztor? Lattal te mar pasztort kenyerbol?
2020. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Lenin meg egy gomba.
2020. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Jézus velociraptor volt,ez köztudott.
2020. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na, csak átrakták a humorba .... Pedig azok a reddit felhasználók igenis komolyan gondolják ezt a kenyér tűzés dolgot ,gondolom. Azzal ,hogy átrakták ezt a kérdést a humor kategóriába (hiába elég nevetséges első olvasásra) azzal szemenköpték a jogaikat és elveiket azoknak az embereknek! Pedig szabad országokban élünk. És ezt cseppet sem azért mondom mert ma már divat minden nyűgünk ellen azzal dobálózni ,hogy “de hát a jogaink meg a szólásszabadságunk”.

Nyugodtan visszarakhatnák a valláskritikába, teljesen jogos s amúgy is, lehet kapni ott ennél rosszabb kérdést is.


Amúgy #4, a kettő nem feltétlenül zárja ki egymást. Egy kenyérből is lehet jó lelki pásztor, ahogy láthattuk a videóban egy majdnem-kenyér nőből is lehet komoly kutató.

2020. jún. 19. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem semmifele joga nem serult senkinek sem azzal, hogy ez a kerdes atkerult a humorba. En sokkal inkabb egyfajta szabad velemenynyilvanitasnak latom a modik reszerol.
2020. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!