Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljak a szuperképesége...

Travis83 kérdése:

Mit csináljak a szuperképeségemmel?

Figyelt kérdés
Az évek alatt rájöttem, hogy van egy szupererőm és a maga módján kamatoztattam is. Ez a képesség nem más, mint a macskaféle landolás. Így neveztem el. Szinte bármilyen magasságból, ha leugrok, úgy tudok landolni, hogy semmi bajom nem lesz. Ezt először kb 8-9 éve vettem észre, amikor ittasan fogadásból leugrottam 4 méter magasból. Azóta sokat tesztelgettem. Az eddigi rekordom egy 4 emeletes ház. Nem néztem utána az hány méter, mert már nem érdekelnek a számok. Az sem érdekel már mi lehet a határ. Talán egy felhőkarcoló? Letojom. Egy dolog érdekelne: hogyan tudnék ezzel a képességgel embereket megmenteni, segíteni rajtuk? Arra gondoltam, hogy talán égő épületből menteném meg őket,de az pedig azért nem jó, mert szerintem úgy nem sikerülne a biztonságos landolás, hogy valakit fogok közben. Ötletek? Ja és arra adjatok ötleteket még, mi legyen a hős nevem? A Landingman-t hagyjuk, az tök béna.

2020. jún. 30. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Köss a hátadra egy vajas kenyeret. Paks lehúzhatja a redőnyt.
2020. júl. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Wadmalac ***** válasza:
100%
Állítólag gumi nélkül olcsóbb a bunjee-jumping.
2020. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy jönnek majd a humorheroldok...
2020. júl. 1. 16:39
 4/8 A kérdező kommentje:
De... ki rakta a kérdésemet a humor kategóriába és miért???
2020. júl. 2. 02:02
 5/8 Wadmalac ***** válasza:
Két helyre való, humorba vagy a pszichikai egészségbe.
2020. júl. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Orvos látott már?

Egyébként, elég lehetetlen szerintem egy négy emeletes ház tetejéről leugrani úgy, hogy ne legyen semmi bajod, még ha a lábaidra is esel, akkor ki kéne, hogy törjön minimum az egyik lábad (de inkább mindkettő), súlyos térdsérüléseket szenvednél, stb. Ez amit leírtàl ellentmond a fizika és a biológia törvényeinek. Ha csak nem földszintrők ugrottál a négy emeletes házból. Vagy nincsenek acélból az izmaid, és a csontjaid. Mindenesetre a sárga házat ajánlom, vagy a cirkuszt, ha egy fikarcnyi valóság is van abban, amit leírtàl, és ez mind nem csak a fejedben létezik.

2020. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hatoska neked is a nagy semmit. Olyan mintha mindenki valami láthatatlan ketrecben élne, és még csak elképzelni sem tudják mi van a falon túl, vagy max azt hiszik a nagy semmi. Szomorú.
2020. júl. 13. 00:55
 8/8 Wadmalac ***** válasza:

"elképzelni sem tudják mi van a falon túl"


Hosszú gyógyszeres kezelés.

2020. júl. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!