Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ford Prefect egyik "űrlény"...

Ford Prefect egyik "űrlény" ismerőse vagyok. Mit gondoltok kedves Földlakók a Föld nevű bolygóról? Megéri oda menni nyaralni? Mennyire veszélyes bolygó? Elvihetem oda a Galaxis elnökét?

Figyelt kérdés
Megtanultam gyorsan a magyar nyelvet és könnyen feltudtam törni a Föld internetet. Milyen gyenge faj vagytok! És amúgy nem ember vagyok, hanem ahogy ti szoktátok mondani, űrlény vagyok. Mennyire vagytok hozzá szokva az űrlény kinézethez? Csomó kérdésem van még.

2020. júl. 9. 23:20
 1/4 anonim válasza:
Nos, én humanoidként azt tanácsolnám, hogy mielőtt idejönnétek nézzetek pár UFO-s sci-fit és rögtön elmegy tőle a kedvetek, hogy meglátogassatok minket.
2020. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekünk a "mozi" értelmetlen! Olvasni sokkal jobban szeretünk! Szóval neked mi a véleményed?
2020. júl. 9. 23:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobbára ártalmatlan :)
2020. júl. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért? Mi lett vele? És miért ártalmatlan?
2020. júl. 10. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!