Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem lehet azt megoldani,...

Miért nem lehet azt megoldani, hogy mindenki csak a saját szintjén ismerkedjen? Így megszűnnének az aranyásók! Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Nekem, mint a jövőbeni miniszterelnöknek erről konkrét elképzeléseim vannak!

Az éves adóbevallás szerint a jövedelem alapján "sávokba" sorolnánk az embereket, és csak a hasonló sávban lévők ismerkedhetnének egymással abban az éveben.

Ezt jelölhetnénk a ruházaton különböző színekkel (pl. 2 milliótól-4 millióig piros), így könnyen felismerhető lenne, ki-kivel randizhat vagy ismerkedhet.

Aztán ha a kövi évben valakinek mondjuk nőne a jövedelme, vagy ne adj isten lecsúszna, menne a neki megfelelő sávba.

Így kiszűrnénk azt, hogy csóró nők ráakaszkodjanak gazdag pasikra, mert csak a hasonló csórókkal ismerkedhetnének.

Aki ezt megszegné, természetesen annak börtön járna, vagy vagyonelkobzás.


Maradok tisztelettel: a Te jövőbeni Miniszterelnököd!



2020. aug. 5. 15:29
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
XD
2020. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon vicces vagy, de az is el van tévedve, aki azt hiszi, hogy anyagi helyzet alapján kiszűrhető az anyagi kihasználás. Én pl. iszonyat szegény voltam, főleg miután fiatal koromban kihalt a fél családom, de rám maradt egy ház, és soha nem tudhattam, hogy az éppen aktuális pasim a lakságondjait akarja velem megoldani vagy engem szeret. Továbbá hiába általában a szintemen levő csórókkal ismerkedtem, amikor már nem volt jó a kapcsolat, mindig át kellett gondolnom, megengedhetek-e magamnak egy szakítást, ugyanis egyedül nem bírtam a rezsit. Két csóró is gyönyörűen ki tudja egymást használni anyagi érdekből.
2020. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
A pasikra tenyleg kene ilyen keresetisav jelzes. Sokkal konnyebb dolgom lenne 🤩🤩
2020. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Vicceske. Nem érdemes az ilyesmit szabályozni, elég hozzá, ha te magad ezt az ismerkedésnél figyelembe veszed.
2020. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Javaslom mellé, a hitel jelző bevezetését is, ugyanígy sávozva!
2020. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincsenek "szintek". Legfeljebb a te képzeletedben. Emberek vannak, különböző tulajdonságokkal, vágyakkal, ízléssel, és preferenciákkal.

Egyébként majd pár évtized múlva, amikor jobblétre szenderülsz, és a pokolba kerülsz, jó társaságra fogsz találni Adolf Hitler személyében.

2020. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
LOL :)
2020. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

6. mi bajod a jelölésekkel?

Ha jól belegondolsz, most is meg vannak jelölve az emberek, különben csak egyfajta termékek lennének, ami mindenki ugyanúgy megvehet!

De pl. a jómódú megveszi rolex órát, a kevésbé jómódú meg valami olcsó pár ezer forintos ketyegőt. A felkapaszkodni vágyó meg a replikát. Szóval már a gyártók is megkülönböztetik az embereket a vagyoni helyzetük alapján az árazásaikkal.

2020. aug. 5. 15:44
 9/21 anonim válasza:
100%

Az megvan, hogy a pasik jobban keresnek, mint a nők? (Nagy átlagban) Innentől, akkor nem érné meg gazdagnak lenni, mert nem lenne a felső sávokban annyi nő, mint az alsókban?



Az informatikusok, biztos nem fognak támogatni :)

2020. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%

Hajrá, legyen így! DE! Nehogy már ennyiben maradjon, mert ez így nem fair. Hogy minél tisztább és érdekmentesebb legyen, javaslom az alábbi dolgokat is figyelembe venni a besorolásnál:

Mindenki legyen bekategorizálva külsőben, és csak a szintjén lévővel ismerkedhessen!

Ugyanígy az iskolai végzettséggel. Diplomás csak diplomással (de továbbmegyek, akinek doktorija van, az olyannal kezdhessen, akinek szintén!), szakmunkás csak szakmunkással, és így tovább.

De szerintem kamerázzuk is be az összes házat, figyeljük, ki mennyire rendes! Kupis csak kupissal jöhessen össze, rendmániás csak rendmániással. Nehogy véletlenül az a hülye kupis kihasználja a rendmániás párját, hogy az tartson rendet!

Sőt, én a korsávot is bevezetném! Mindenki csak a nála 3 évvel fiatalabb vagy idősebb emberrel ismerkedhetne.

2020. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!