Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hivatalosan adhatok a gyerekem...

Hivatalosan adhatok a gyerekemnek olyan nevet hogy Farkas Amanda Törpilla?

Figyelt kérdés

Teljesen hivatalosan lehet adni olyan nevet egy gyereknek hogy Farkas Amanda Törpilla?


A Törpilla fontos lenne hogy szerepeljen utó névként.



2020. aug. 31. 12:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%

"A Törpilla fontos lenne hogy szerepeljen utó névként."


Mi az,hogy fontos lenne?

2020. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Az Amandát adhatod, a Törpillát nem. Kérvényezheted, hogy engedelyezzék a Törpillát.
2020. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
96%

Én elég magas vagyok, nagy szívás lett volna, ha a szüleim ezt adták volna második névnek.

Amúgy nem lehet egyelőre, de nem lepne meg, ha bekerülne a listába.

2020. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsetlen gyerek..
2020. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
86%
Csak egy szokásos provokatív trollkérdés.
2020. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
72%
Ez egy troll kérdés. Már eleve gyanús volt, hogy hogyan lehet valaki annyira hüly*, hogy ilyen nevet ad a lányának, de hát vannak idióta szülők, szóval elsőre nem esett le. Aztán mikor megláttam, hogy a Törpilla fontos, hogy legyen a nevében, akkor már biztos voltam benne, hogy totál kamu az egész. De nem baj, holnap kezdődik a suli, legalább kevesebb troll kérdés lesz.
2020. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Nem egyébként komolyan mondom azért lenne fontos mert volt egy lány még anno mikor fiatalok voltunk nagyon ,és a munkahelyen volt egy lány akit pont ugyanígy hívtak , pontosabban Farkas Amandának hívták csak ő hozzá tette a Törpilla nevet és Facebookon askon is így nevezte magát.


És azzal a lány egy fontos személyiség volt számomra bár nem volt köztünk szerelem csak baráti viszony és ezért az ő tiszteletére akarom így elnevezni a lányom.


Tudom ez egy olyan döntés lenne amiért később a gyerekeket ismerve a iskolában csúfolhatnák a lányom ez miatt de az is lehet az ellenkező történe irigyelnék a neve miatt.


Még meg kell fontolni a döntést.

2020. aug. 31. 12:38
 8/37 anonim ***** válasza:
79%
Törpilla helyett nem lehetne Trollala?
2020. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
81%
Hiába szépíted. Még mindig troll szaga van.
2020. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaa,így már halálosan fontos...nem is lehetne a törpilla név nélkül élni,igaz?
2020. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!