Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Na én már régóta szeretnék...

Na én már régóta szeretnék felkerülni egy ilyen vicces insta oldalra ahol ilyen vicces kérdéseket fotóznak le csak nem tudom ilyen jó vicces kérdést úgy ha tudsz akkor írd le jó?

Figyelt kérdés

#koronavírus #Covid-19 #COVID #Csak hogy népszerű legyen
2020. szept. 15. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beküldöm a kérdésed az egyik oldalnak, több olyan kérdést is tettek ki már amit én küldtem be
2020. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Köszi a célom valójában ez volt,és arra kérlek, hogyha ezt a kérdést valamelyik ilyen oldal kirakja arrol értesítesz légyszi!

2020. szept. 15. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Mit fogsz elérni azzal, hogy egy anonim oldalról beküldöd más kamukérdését? Téged semmiben nem fognak elismerni ettől, mégis olyan kényszeresen próbálsz népszerűséget meg figyelmet kapni, mintha ettől lennél majd valaki. Az életben nem kapsz elég figyelmet vagy elismerést, hogy a neten kell pótold?
2020. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyen benne a printben ez is: KÖCSÖG INSTÁSOK
2020. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!