Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol tudnám megkapni azt a...

Hol tudnám megkapni azt a videót ahol azt mondják,hogy ‘A nácik a krémekben teszik a mérget....’?

Figyelt kérdés
Már rég Instagramon láttam és megint megszeretném keresni,de sehol sincs fent,esetleg valaki tudja melyik fiók tette ki?

2020. szept. 16. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

európa • unió • magyarország régiók • hagyományuk ...

www.europaiutas.hu › europaiutas › pdf

PDF

Így nálunk, ahol rengeteg váltás és válto- zás vagy éppen ... politikusok, írók, történészek mondják el véleményü- ... kép él, nem tudom. ... honi ipar megkapja az átmeneti, de ... mássá teszik az idei zajos évfordulós ... tokkal, krémekkel és sajtokkal. ... met« ellenmérge - igen, méreg, nem ... 1927-es Eva Wagner férjét, a náci-.


Sokszínű egészségtudatosság (Eduvital művek ; 1.) - MEK

mek.oszk.hu › ...

PDF

közt, ahol még azt a teret se tudjuk telje- sen belakni ... bioinformatikai eljárások lehetővé teszik ... a mérget, így a gyümölcsben nem maradt je- ... krémek állagának javítására használják. Jó ... megkapja, a partnert is kezelni kell, mert ... neteink mondják meg. ... A nácizmus a zsidók és cigányok ezen ... „Meg tudom csinálni!”.

2020. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Soros György válasza:

"Figyelmeteket kérem, a nácik krémekben teszik a mérget és így küldik tovább kipostázva az európai romákhoz, ne vegyetek át ilyen krémeket a postai futárszolgálatoktól stp."


Ezt így fejből írtam le, a bugastejfel instagram oldalon volt és az autotune verzión én is nagyon nevettem. Sajnos én sem találom sehol.

2021. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Soros György válasza:

Javítanék.

[link]


Itt a link. Az általam korábban írt instagram fiók még létezik, csak átnevezték sajnos.mp4-re.

2021. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azta, köszi :DD Hogy mennyit kerestem ezt a videót!
2021. jún. 2. 20:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!