Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces/kínos tesiórás sztorik,...

Vicces/kínos tesiórás sztorik, valaki?

Figyelt kérdés

2020. szept. 16. 22:45
 1/10 anonim válasza:
93%
még alsóban a padon kellett nyusziugrást csinálni, egy felsőbb osztály is ott volt, és végignézték, hogy telibe pofára esek, elfogyott alattam a pad
2020. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Rossz voltam, úgyhogy guggolást kellett csinálnom. Akkorát fingottam közben, hogy visszhangzott a tornateremben.
2020. szept. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Volt egy tesitanárom (ő nő, én meg fiú), aki rendszeresen csapkodta a seggem. Egy ilyen után én meg megmarkoltam a seggét, és kirúgtak. Ez inkább a kínos kategória.
2020. szept. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Wadmalac ***** válasza:
93%

Nem saját emlék, egy barátom mesélte, de nem vetítős fajta, szóval igaz lehet.


Középsuli tesiórán a tanár jól meghajtotta őket, körbe guggolóugrálás stb.

Óra végére a tesiterem padlóján ott maradt egy azonosítatlan származású kakadarab, valakinek kiugrott a glottgatyából.


Szóval hiteles bizonyíték van rá, hogy a tanár a xart is kihajtotta belőlük.

2020. szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
9.-ben tudni kell elég nehezen illeszkedtem be. Tesiórán mindig fiúknak focizni kellett, de én nem szerettem. (béna vagyok nagyon benne) Lányok jöttek fel kondiból én meg produkálni akartam valamit lássák milyen menő vagyok erre telibe izomból tökön rúgtak labdával.
2020. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szekrényugrás magasra volt állítva és elfelejtették lefogni, amikor én ugrottam. A lábam beleakadt a szekrénybe és dőlt az egész mindenség. :D
2020. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Wadmalac ***** válasza:
100%
#6: Ezt én is produkáltam. Alacsony volt a ballisztikus ív. :D
2020. szept. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Arnold901005 ***** válasza:
100%
Nem szerettem szekrényt átugrani (nem is tettem, inkább vállaltam az egyest). Egyszer megint az általam annyira kedvelt szekrényugrás volt a feladat. Nekifut, dobbant, bukfencezik a szekrény felett és mögötte leérkezik a szivacsra. Ja. Így egyszerűnek hangzik. Én következtem és mondtam a tanárnak, hogy írja be az egyest, mert tudtam, hogy ehhez béna vagyok, nem akartam összetörni a képemet, de leordított, hogy csináljam. Nekifutottam, dobbantottam, próbáltam bukfencezni, de elcsesztem. A fejem beleért a legfelső zsámolyba és levitte azt, én meg zuhanórepülésbe váltva fejjel lefelé belevágódtam abba a toronyba, amin a zsámoly volt, amíg a fejem el nem trafálta. Fájt a fejem, meg a vállam, de az osztályom sírva röhögött, meg én is magamon, amit fokozott a tanár a maga röhejes stílusában elordított "Arnoldkááám, há' mi' csinááálsz, az Isten áldjon meg!?" mondatával.
2020. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült benyitnom a szertárba, mikoris a tancinéni pettingelt az infó tanárral :D

(Rossz volt a csengő, nekünk tesink volt, az óra elkezdődött, ám a pásztor óra még tarott...)


Ugyanennél a tanárnőnél volt még olyan, hogy egy betétet ragasztottam a hátára, és azért buktunk le, mert az egyik nyomoronc fényképezte a történteket. (Természetesen elkérte a telót, megtudta, hogy én voltam, lepaszott és órai 1es, viszont egy hétig én voltam a király xD)



Másik suli:

Amikor ellenőrizték a tanárokat (a mittutoménhonnan) sikerült a tesi tanárt ágyék tájékon megcirógatni egy kézilabdával.

Volt ott egy hatalmas gépezet, amivel fel lehetett fújni (mindent is) a labdákat.

Na én a durranás határáig fújtam, aztán tiszta erőből, becélozva sikerült eltalálnom.

Na vele nem lettünk barátok :D


Ugyanitt, partizán közben sikerült kikapcsolnom, a legnagyobb keblekkel rendelkező oszt.társnőm melltartóját, egyetlen precíz mozdulattal, pedig csak el lökni akartam magam elől :D


Jaa meg egy kevésbé vicces sztori.

"Sorakozó" közben hülyültek a srácok, lökdösődtek.

Aztán egyik szemüveges melákot homlokon csapták, az megfordult a kapott lángos iránya felé, és már indította a jobb horgosát, és telibevert egy szintén szemüveges, de általa 50 kgval vékonyabb lányt, aki a hatalmas csattanás után a földre borult, és elájult...

Mindent láttam... Szörnyű volt, de mivel a tanár kedvence volt a fele banda röhógésben tört ki. :D

Szegééény!

2020. okt. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

De volt olyan is aki a zsámoly lukát kezdte el dugni xD

De az sztriptízelt a székeken is xD

És bepaszva járt suliba a 3. órákra :D

2020. okt. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!