Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megettem egy egész TV-t, egy...

Megettem egy egész TV-t, egy MP3 lejátszót, egy telefont meg egy asztalt, de még mindig éhes vagyok. Mit egyek még?

Figyelt kérdés

2020. szept. 27. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy hifit minden komponensével és kábelével együtt.
2020. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ceruzaelem desszertnek,nassolni?
2020. szept. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkusavat, folyadékhiányod van
2020. szept. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Jézus Krisztus!


János Evangéliuma:6


48

Én vagyok az életnek kenyere.

49

A ti atyáitok a mannát ették a pusztában, és meghaltak.

50

Ez az a kenyér, amely a mennyből szállott alá, hogy kiki egyék belőle és meg ne haljon.

51

Én vagyok amaz élő kenyér, amely a mennyből szállott alá; ha valaki eszik e kenyérből, él örökké. És az a kenyér pedig, amelyet én adok, az én testem, amelyet én adok a világ életéért.

52

Tusakodának azért a zsidók egymás között, mondván: Mimódon adhatja ez nékünk a testét, hogy azt együk?

53

Monda azért nékik Jézus: Bizony, bizony mondom néktek: Ha nem eszitek az ember Fiának testét és nem isszátok az ő vérét, nincs élet bennetek.

54

Aki eszi az én testemet és issza az én véremet, örök élete van annak, és én feltámasztom azt az utolsó napon.

55

Mert az én testem bizony étel és az én vérem bizony ital.

56

Aki eszi az én testemet és issza az én véremet, az én bennem lakozik és én is abban.

57

Amiként elküldött engem amaz élő Atya, és én az Atya által élek: akként az is, aki engem eszik, él én általam.

58

Ez az a kenyér, amely a mennyből szállott alá; nem úgy, amint a ti atyáitok evék a mannát és meghalának: aki ezt a kenyeret eszi, él örökké.

2020. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Röviden az élő kenyeret...a halottól nem laksz jól...
2020. szept. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Még szép, hogy éhes vagy, az asztal csak nassolnivaló. Ha éhséget akarsz csillapítani, egyél elektronikus eszközöket. Pl. egy fejhallgatót vagy egy fülhallgatót. De akár ehetsz biztonsági kamerát, monitort, akármit.
2020. szept. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A hűtőszekrényt.
2020. szept. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

JóságosMiatyÁnk már!



Tápegységet egyél bakker, benne van a nevében.

2020. szept. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Wadmalac ***** válasza:
100%
Dobj be egy Snickerst, hisztis q...
2020. szept. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Edd meg az egész tejutat.

[link]

2020. szept. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!