Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szoktál ciccegni?

Szoktál ciccegni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
cic
2020. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Cic
2020. okt. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen szoktam

Szigorúan a kedvencek temetőjébe

2020. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hogyne. cicának, kutyának, de néha még a húgomnak is. (egyébként ezt egyszer legjobb barátnőmtől láttam, és tőle vettem át)
2020. okt. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
nem, eddig nem is hallottam r´ola
2020. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valamiért ha meglátok egy kényes kiscsajt, mindég odanyávogok.
2020. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
cöhh... :)
2020. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
cicc micc
2020. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7. vagyok, eszembe jutott egy újabb "cöhh"


*Tudományos értekezés következik:*


Ugye van ugye az a cöhh, amikor így kicsit lenézően/kételkedően fogadja, amit a másik állít, pl, hogy fel tud repülni/ugratni a dombtetőre gördeszkával; vagy mittomén; tehát van ez a kicsit kétkedős cöhh; ami lehet ilyen "ch", meg lehet még ilyen "cö-cö-cö" is; habár ezt inkább gúnyolódva vissza szokták mondani annak, aki "ch"-zik, "ch"-zést végez.


Létezik ugye, amivel a kiscicákat biztatjuk a jövésre;


És létezik mégegy harmadik verzió, de lehet, hogy azt inkább sokan sziszegésnek mondanák, amikor valaki lehorzsolja magát az aszfalton szegényke, és akkoris adhat ki egy ilyen hangot, hogy "cccc", amikor konstatálja, hogy ez fáj neki, ahol beütötte szegényke. Ezt ilyen felszisszenésnek hívják a nevén.

2020. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

*A hetedik kommentemben én nem voltam lenéző, az csak egy ilyen szeretetteljes , mókás cöhh akart lenni; de szal gondolom, azt értitek, hogy az ott kedvesen, viccesen van odaírva, tehát nem lekezelően, és legfőképp nem magas lóról. A magas lón azé' félnék. De hát a néket úgy mint tudjuk, nem is lehet megfelezni, mert az három betű, és akkor hogy felezed:

né - k

n - ék

stb.?????? Asszem amúgy nincs több. Ya de, van még; amikor az é van egyedül:

é -nk

És amikor a ká:

Ja nem, az vótmá':D

2020. okt. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!