Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha telepakolnám Ginny Weasley kérdésekkel az oldalt? XD

Figyelt kérdés

Minden kérdés Ginnyről szólna és egy idő után már az oldal neve is "GyakoriGinnyWeasley.hu" lenne!! XD


(a világon mindennek Ginny Weasleynek kéne lennie! :D)


Szóval? Mit szóltok ehhez így hétfő reggel? :D (megjegyzem, én jelenleg fetrengek a röhögéstől! :D)


2020. nov. 2. 07:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Javasolnék egy jó pszichiátert.
2020. nov. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az sajnos nem fog menni! :D Én magam vagyok a pszichiáter! Fel akarom mérni, hogyan hat az emberiség elméjére, ha forradalmasítani pardon, Ginnysíteni akarom a gyakorikerdesek-et! XD
2020. nov. 2. 08:47
 3/12 A kérdező kommentje:
2020. nov. 2. 08:48
 4/12 Mansour ***** válasza:

Az ötleted jó, de akkor minden kategóriában Ginnys kérdéseket kell feltenned. Mondok pár példát a jellemző gyakori kérdések alapján:

Beteg a cicám, Ginny mit tenne ilyenkor?

Az anyósom mindenbe beleszól, Ginny le tudná állítani?

Ginny hogy készíti a káposztás tésztát, borssal vagy cukorral?

Ginny milyen használt telefont ajánlana 70 ezerért?

Ha kihagyom az étrendemből a szénhidrátot, a zsírokat és a fehérjét, akkor lehetek olyan karcsú mint Ginny?

Ha Ginny döntené el, hogy ki kerül a mennybe és ki a pokolba, mi alapján döntene?

Ha vegán akarok lenni, de néha kívánom a húst, akkor Ginny haragudna ezért?

Ginny elmenne-e szavazni, és ha igen, melyik pártra szavazna?

Ha ráírtam Ginnyre messengeren, és nem válaszol, akkor utál engem?

Mit tennél, ha hirtelen megjelenne előtted Ginny egy taliga aprómajom kíséretében?

Szóval ehhez hasonló kérdések kell gyártanod tömegszámra, és máris tiéd az oldal.

2020. nov. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nos! Házi feladat: Írjatok kéttekercses házi dolgozatot a vérfarkasokról, azon belül is annak felismeréséről! ... de hülye vagyok, miért nem szóltok, hogy be vagyok rúgva?! XD Szóval, írjatok válaszokat #4-es, azaz Mansour kérdéseire! :D


[link]

2020. nov. 2. 11:13
 6/12 Wadmalac ***** válasza:

Most öszezavarlak.

[link]

2020. nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hasztalan próbálkozáááás! Muhahahaa! XD


[link]


Szívem-testem-lelkem átitatódott Ginny Weasleyvel és hamarosan a tiétek is! :D


Közeleg a GyakoriGinnyWeasley.hu ideje! XD


[link]

[link]

2020. nov. 3. 10:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a GyakoriWeasley vagy a GinnyKérdések jobban hangzik. Én csinálnék a helyedben egy ilyen oldalt. Ezt hagyjuk meg gyakorikérdéseknek:)
2020. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy ha nagyon szeretnél itt maradni akkor lehetne egy külön Ginny Weasley kategória:D
2020. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Wadmalac ***** válasza:

Na pont most hétvégén jobb híján megnéztem az utolsó Harry Potter filmet.

Hát a végén a vonatos-búcsúzós jelentenél a kis Ginnydnek micsoda kapitális tányérarca van...

2020. nov. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!