Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek, ki lehet az...

Szerintetek, ki lehet az "igazi élő"?

Figyelt kérdés

Az igazi élő alatt értem azt, aki körül forog a világ. Mint egy számítógépes játékban, ahol a fő karaktert irányítják míg a többi ember csak egy élettelen "bot".

Lehet, hogy csak egy "igazi élő" van, és mi többiek csak lélek nélküli húsdarabok vagyunk???



2020. nov. 5. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok amaz az élő kenyér...
2020. nov. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kell, hogy állapítsam, hogy szerintem nekem fogalmam sincs, hogy létezik-e ilyen ember. Mondjuk pl esetleg egy remete, de lehet, hogy ő sem , mert ponthogy ő egyedül érzi magát. Pl aki szeretne testvéreket, az egyke, aki meg nem szeretne testvért, annak meg van. Vagy pl volt egy olyan kép, hogy volt rajta két rész. Szegényember volt sok gyerekkel, és pénzről álmodozott a fölötte lévő gondolatbubiban; gazdag embernek pedig volt pénze , de ő meg egyedül élt, mert neki meg gyereke nem volt. Vagy pl tehát szokták mondani , hogy szal a pénztől se lesz boldog az ember, vagy legalábbis hosszú távon nem,mert mindig tud mondjuk újabb/jobb autót venni, de egy idő után már pl nem elégíti ki; vagy pl fennállhat a veszélye, hogy pl rossz lesz a párkapcsolata, meg a barátai is, hogy csak érdekbarátok lesznek; mert őt magát nem szeretik, hanem csak élvezik, hogy pl elkisérik őt ilyen luxuskirándulásokra pl 5csillagos hotelekbe; vagy mondjuk pl ha tudja, hogy nem munkával, hanem pl mondjuk mások kihasználásával gyűjtötte azt a pénzt, akkor lehet lelkiismeretfurdalása miatta akár mondjuk, és akkor pl hogy azért is lehet szomorú, vagy feszült; hogy megszerzett . Ide már nem tudom, mit akarram írni, de lehet, hogy pl akik már nem vágynak semmilyen javakra; és már úgyis boldogak, teljes egészek, szal akiknek a kis lelkében béke van, és nem hajhásznak már földi javakat pl olyat asszem mondta valaki, hogy nem kéne olyat gyűjteni, amit megeszik a rozsda, meg a moly. Meg szóval tehát tényleg, aki boldogságot, lelki békét tud teremteni a kis lelkében, egy harmonikus, emelkedett lelkiállapotot fenntartani folyamatosan, talán ők élnek folyamatosan, mások meg csak percekre élhetik át, hogy pl tehát milyen élni, pl most fejemben van a Tóth Gabi & Majka : Mi éltünk, na ott pl a sportolók is lehet, hogy nem folyamatosan érzik boldognak magukat; hanem időnként mondjuk egy-egy boldog pillanatuk van.
2020. nov. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!