Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Sos! Kifolyott a mangalicazsír...

Sos! Kifolyott a mangalicazsír.Menthetõ még?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam kenyérrel feltunkolom, de tudom ez elég gusztustalan.Várjam meg míg megdermed és spaklival kaparjam fel?

#mangalicazsír #Kõmūveslapát
2020. nov. 10. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mekkora tisztaság van nálatok, én itthon nem enném meg, amit felkaparok a földről, de van olyan ismerősöm, akinél simán, mert ő felmosás után papírtörlővel mindent áttöröl, és folyamatosan fertőtlenítő is mindent.
2020. nov. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tisztaság van fogjuk rá.Mondjuk van 2 kutya is, azért sem tudom itthagyni mert megeszik.
2020. nov. 10. 00:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Troll :D
2020. nov. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszi #3-as! Már épp elképzeltem, ahogy a két kutya ott szimatol a kifolyt zsír körül, és látszik, hogy maximum 20 másodperce van, hogy még valamennyit feltunkoljon a kenyerére.
2020. nov. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mansour ***** válasza:
Azt hiszem, most jött el nálatok az ideje egy fergeteges zsírpartinak. Féktelen csúszkálás, fetrengés, zsírban dagonyázás, nincs is ennél jobb!
2020. nov. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs más,ott van még a peckózsír.:D
2020. nov. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!