Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ginny Weasley vs Illés Vanda...

Ginny Weasley vs Illés Vanda verekedés? (Talán egyszerűbb így, ha egy komplett lista helyett egy konkrét személyre fókuszálunk...)

Figyelt kérdés

Játékszabályok mint mindig: Semmi varázslat, semmi egyéb/külső segítség, egyszerű "muglipárbaj"!


Ki győzne? Miért?? És hogyan??? :D


2020. nov. 16. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ginny Weasley
2020. nov. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mansour ***** válasza:
100%
Na de ki a fene az az Illés Vanda. Roxfortba nem jár ilyen nevű, vagy de?
2020. nov. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát tudod, van ez a "Barátok közt" univerzum, vagy hogyishívják? XD Abban pedig ez az említett "hölgy"


[link]


Róla tudni illik, hogy egy időszakban kimaradt a sorozatból és hát az idő alatt nem tudtuk, hogy merre jár, vagyis! Ilyen erővel véletlenül odatévedhetett a Roxfortba is akár és nem biztos, hogy Ginny Weasleyvel túlságosan a szívükbe zárták egymást! Hm... :D:D:D

2020. nov. 16. 11:16
 4/7 Mansour ***** válasza:
100%
Abban az univerzumban nem vagyok járatos, pedig amúgy amatőr síugró vagyok a párhuzamos univerzumok között. De ha járt Roxfortban, inkognitóban, akkor el tudok képzelni egy kis hajbakapást. Mondjuk véletlenül betévedt Ginny szobájába, mert nem ismerte ki magát Roxfortban, csak ténfergett ott mint a birka. Kutyapulcsit keresett a pincsijére, és azt gondolta, hogy ott majd talál. El is kezdett turkálni a ruhák között, mire Ginny észrevette hogy mit csinál. Rászólt, hogy menjen onnan, ez nem az ő szobája, de ez a Vanda, tipikus szőke nőként reagált: "Jólvan na, azt mondták, hogy itt majd találok kutyapulcsit! A pincsimnek lesz, tudsz ajánlani valami cukit?" Mire Ginny: "Nem, és menj ki, ez nem a te szobád!" Mire Vanda: "Jaj de bunkó vagy, hogy bánsz a vevőkkel!" Mire Ginny: "Értsd már meg, hogy ez nem egy bolt!" és elkezdte tuszkolni kifelé. Mire Vanda: "Vedd le rólam a koszos mancsod, te kis patkány!" És erre be is indult a hajcibálás és a cicaharc. Ami igen sokáig tartott volna, ha Ginny nem kap fel hirtelen egy állólámpát, és nem csapja fejbe vele Vandát. De szerencsére így történt, és Vanda elájult. Ginny beráncigálta a zuhanyzóba és ott hagyta. Ott tért magához, és ezt gondolta: "Hű, de kifáradtam a kutyapulcsi keresésben, elaludtam a zuhanyzóban! Vajon zuhanyoztam is előtte? Na mindegy, ha már itt vagyok, lezuhanyzok."
2020. nov. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudtam én, hogy Vanda hatásos lesz egy újabb kis cuki sztori kicsikarásához! :D Most vállon veregetem magam! ;)


Ja és örömmel látom a statisztikák alapján, hogy itt is Ginny Weasley a nyerő! XD

2020. nov. 17. 09:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ginny!!

Sunáznám! :D

2020. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A bodzapálca. 😏
2020. nov. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!