Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » No,hogy álltok a dolgozattal?

No,hogy álltok a dolgozattal?

Figyelt kérdés
Lassan beszedem még 1p !!

2020. nov. 17. 14:17
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Tegnap kész lett. Egyik osztálytársam elküldte hogy mik a kérdések és én is elküldöm aki kéri (4es lett) 🤣
2020. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

Pedig jól írtam tanárnő, mert ha a hátsó ajtón mentek a viskóba, akkor nyilván a ballágy lett a jobbágy, meg fordítva, ahol egy kupacban hemperegtek, így sosem vacogott a foguk, pláne ha a kemencébe is bedurrantottak a kukorica csutával. Nyomakodtak volna a földesurak is, mert a cúgos kőváraikban nagyon magányosak voltak és fáztak is, mint a kutya, de nem engedték be őket, nem, nem, nem és nem, így mondták, helyesebben székelyesen, nem es nem, ez maradt aztán rajtuk, így lettek ők nemesek.

Aztán még a galambok is turbékoltak a dúcokban izibe, akárcsak a lyányok, meg a nagybajszú legények a fonóba, sóhajtoztak is a menyecskék utánuk, haj a dúc, haj a dúc, de így hosszú volt az epekedés, ezért először a különálló a-t hagyták el, hogy rövidebb legyen, imígyen, hogy hajdúc, aztán a c-t is lehagyták a végéről, mert mindig engedelmesen odaszaladtak a macskák, félbehagyva az egerészést, nagy kárára a gabonának, így aztán a nagybajszú legényekből lettek a hajdúk.

Ez azért csak megér egy kettes alát, vagy legalább egy egyes fölét, ha tényleg smucignak tetszik lenni, mert apukám szerint azt jelenti, hogy csak ofő-t biggyeszt a neve alá, kispórolva a többi tisztességes magyar betűt.

2020. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Kedves tanárnő!


Azonnali hatállyal ki van rúgva, lebukott, hogy maga sem tudja az anyagot!


"1.feladat:mik a jobbágyok?"


-a bal ágy melletti ágy"


Mi van ha 3 ágy van, így lehet így akár a középső is! Azonnal jöjjön 1 tollal a kezében a felmondólevelet aláírni!


Igazgató Úr voltam Gyula bácsinak öltözve álruhában, hogy ellenőrizzem magát.

2020. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Kedves igazgató úr!


Úgy látom maga sincs tisztában a jobbágy fogalmával: "jobbágy:-lessüllyedt szabad parasztok,,felfüggesztett katonák"


És még nem is beszéltem a 2.ról...


"2. Feladat: ki volt julius cézár?

-egy illető aki júlisban született..."

2020. nov. 17. 17:59
 15/39 A kérdező kommentje:

Még hizzáteszem hogy egy diák aki névtelen dolgozatot irt,ezt rajzolta:


🍌🍑💦

2020. nov. 17. 18:00
 16/39 anonim ***** válasza:
55%
Na és a Ginny Weasley esszékkel mi lesz? :D
2020. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Igazgatói 5-öst adok a Ginny Weasley esszékre 😊😊😊😊😊
2020. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
87%
Gyakori kérdések és válaszok itt jelennek meg a nőnem is a great place to work for and it is very slow to download the project a föld alatt van egy gyíkember nem tudom hogy sikerült a felvételi eljárás során a hallgatók számára is elérhető lesz a következő kategóriában is.
2020. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Fejezzétek be különben órai munka 1es!!

Ha ezt a ginny weaslyt nem fejezitek be!!


Hallgassatok a másik tanárnőre (17)

2020. nov. 17. 20:37
 20/39 anonim ***** válasza:
Az irodalom tanár vagyok, most már mindent értek, a diákok azt sem tudják, hogy milyen órán vannak. Nálam egy csomóan jobbágyoztak ahelyett hogy Ginny Weasley esszét írták volna. A rajztanár is panaszkodott hogy névtelenül leföldműves parasztozta a dolgozatban, a 15-ös hozzászólásban van az igazi rajzdolgozat. Van egy javaslatom kolléga, vonjuk össze a tantárgyakat. A következő órai feladat legyen az, hogy pókjárásban énekeljük Newton törvényét, miközben verset költünk Magyarország hely és vízrajzáról, amit a számítógépbe majd óra végén bepötyögünk Excel táblázatba, miközben kiszámoljuk, hogy a molekulák hány százaléka baktérium a billentyűzeten és ezek a baktériumok éltek-e Mátyás király idején.
2020. nov. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!