Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Láncfűrésszel le lehet egy...

Láncfűrésszel le lehet egy nőt venni a lábáról?

Figyelt kérdés

Ugye. Ezt meg lehet oldani másképp. Mégpedig hogy a lábát vesszük le róla. Az eredmény ugyan az.


Az a kérdés hogy működne-e hogy láncfűrésszel megyek randira, és leveszem róla a lábát azaz leveszem a lábáról?



2020. nov. 17. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Hát, szerintem ma már ne szívj többet, de amúgy elmehetnél a hollószínházba társszerzőnek.
2020. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Vagy egyenesen a Monty Phytonba, remélem jól írtam.
2020. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem igen, de a várt hatás el fog maradni. Sőt,valószínűleg ellentétes lesz
2020. nov. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
87%
Viszont elszaladni már nem fog.
2020. nov. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszem xddddddd
2020. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Komoly elismeréssel olvastam a lényegbe vágó tudós észrevételeket és ehhez nem is fűznék már több szót, de felbuzogott bennem a témakör iránti lelkesedés, mert az sem járja, hogy ha valakinek a szívét elrabolják, akkor a rabló büntetlen marad, pedig igazán főfő esemény ez, tekintetbe véve, hogy onnantól minden porcikáját megszerezte az illetőnek, még a legkisebb lábujja körmét is, továbbá minden vagyonát, beleértve a legféltettebb kincseit, ezért akkora tétje van, hogy érthetetlen, a BTK paragrafusai miért nem büntetik szigorúan.

Pedig az elrabolt szívű asszonyszemélyek attól fogva hites urukkal csak zsémbelnek, kajabálnak, meg rendszeresen összetörik a tányérokat, hovatovább némelyiket egyenesen a férjük fején, és a történelem, meg az irodalom ráadásul hemzseg az olyan szomorú esetektől, hogy szeretőjüktől támogatva a többnyire felszarvazott házastárs életére is törnek különböző csalafinta és felettébb aljas módokon átsegítve őt a másvilágra.

Ha már itt tartunk, én bizony gyanakodva tekintek arra is, aki szerelemre lobban, vagy gyullad, mert ugye hátha gyújtogatás áldozata a szerencsétlen, aminek veszélyessége jól érzékelhető, hogy fél Kalifornia lángokban áll, vagy az Ausztráliai kiterjedt tavalyi tűzvész is mutatja, ami csak az esős évszak beköszöntével múlt el, borzalmas nyomokat hagyva a természetben.

Azt sem engedném meg, hogy bárkinek el lehessen csavarni a fejét, gondolom ezt nem kell részleteznem, milyen gondok adódhatnak belőle, talán ezért ilyen sok a baleset az utakon, meg az orvosi műtéteknél a műhiba és még a futballistáink kritikán aluli szereplése is érthetővé válik, mert hogy a nyavalyába tudna az a tizenegyes a hálóba trafálni, ha egyszer a Dzsudzsák fejét elcsavarják mindenféle kósza ledér, de kétségtelenül tetszetős külsejű cicamicák, így aztán jó, ha a lelátók fölött valamelyik reflektort eltalálja a lövése?!

2020. nov. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Húha, szerintem vegyél műanyag tányért az a biztos, vagy papírtányért akkor nincs mitől tartanod :)
2020. nov. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Most miért kell mindjárt ilyen durván indítani, előtte szólhatnál pár kedves szót...
2020. nov. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
A fekete humor olyan mint a láb. Nem mindenkinek van.
2020. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Most eszembe jutott az American Horror Story 4. évada. Aki látta, tudja miért.
2020. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!