Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Még mindig én vagyok Eger...

Még mindig én vagyok Eger császára ugye?

Figyelt kérdés

Nos Lengyel vagyok eleve. Tehát en meg mindig jobb vagyok minden magyarna meg a szekszardinal is! Kivagyok gyúrva, mindenkit megvernek. Thai boxolok évek ota. Az osszes csaj az enyem volt. meg en vagyok a doboba a legnagyobb. jovore Audi RS6-al fogok jarkalni. Ti mit gondoltok, nagy ember vagyok?

16/F



2020. nov. 17. 21:22
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem azért írtad ki a kérdést, hogy feleslegesen vitát generálhass. Ráadásul a neved is kiírtad. De ha esetleg nem a te neved és csak random kitaláltál valamit, akkor azzal szarba keverhetsz valódi Csernák Erikeket. Mert azt garantálhatom, hogy itt minden megtekintő és kérdező rád fog keresni a Facebook-on. Én is így tettem, de nem tudom biztosra, hogy tényleg te vagy-e az, akit megnéztem.


De igazából lényegtelen, hogy ki is vagy, mert az örkény vadász kutyáját se fogja érdekelni, hogy te vagy a császár Egerben. Tekintsünk el attól a lehetőségtől, hogy trollkodsz, mert én valósnak hiszem a kérdésed. Nem gondolod, hogy csak te hiszed magad császárnak és eközben mindenki lenéz téged a jellemed és az életviteled miatt? Lehet, hogy az eddigi életedet hazugságban élted le és nem ismered fel a saját önteltségedben, hogy ki is vagy az embertársaid számára?


Mellesleg ismerem a hozzád hasonló kis hülyegyerekeket, akik még a BKV buszokon is azt hiszik, hogy ők a helyi janik és ezt oly' elkeseredetten és kétségbeesetten próbálják megmutatni még a világvégi Dalai Lámának is. Legbelül viszont egy tartalmatlan, lelketlen, racionális gondolkodást nélkülöző, agyatlan kisfiú maradsz, aki a gazdag richi (direkt írtam így) szüleitől fogja kikönyörögni a német prémiumot.


Azért nem gond, hogy a hozzád hasonló emberekből sok van a világon, mert kiszűrítek nekünk, vagyis az egyszerűbb srácoknak a pénzre, befolyásra, luxus kocsira utazó libákat. Csak sajnálni tudlak, hogy a jelen életedet hazugságban élheted le, mindeközben folyamatos megfelelési kényszered lehet a külvilág felé és rá vagy teljes mértékben utalva a szüleidre. Sajnos a magadfajták nem fognak megváltozni, épp ezért feleslegesnek érzem azt, hogy ezt javasoljam neked.

2020. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
97%
#12-eshez kiegészítés: Hmmm... úgy tűnik, még is jó profilt néztem. Nem irigylünk téged, az biztos...
2020. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
De nekem nem csak penzem van. Meg nem csak audim lesz. tényleg több fullos nom is volt. es en meg birok inni hanyas nelkul egy olyan kombot egyedul, hogy 3dl palinka, 4dl abszint, 4dl tatratea ossze ontve. Es csak jo lesreszegedek, de semmi bajom nem lesz masnap se. Ilyen egy igazi Spiller!
2020. nov. 17. 21:56
 14/42 A kérdező kommentje:

Láthatjátok a borító képemet. De nyugi van már jártam Puerto Ricoba is. Ahova ti soha nem fogtok kijutni. Persze több helyen is voltam már nyaralni. Pl Floridában is! Vagy Hollandiában is. Meg láthatjátok, hogy milyen jól nézek ki.


De volt már nekem olyan baratnom is aki magamert szeretett. És ezt biztosra tudom.

2020. nov. 17. 22:01
 15/42 A kérdező kommentje:
Mivel eleinte nem kelett nagyon koltenem ra. Szóval ennyit erről. És az egy fullos Szekszardi csaj volt. Olyat ti meg Egerben sosem latottok. Mert erre felé annyira nem szepek a lányok..
2020. nov. 17. 22:02
 16/42 anonim ***** válasza:
75%

#14 <- #6 & #12 & #13 :


Amennyiben a való életben is elkezded űzni ezt a hencegést, amit itt is, valaki nagyon el fog verni. Jóindulatból írom ezt neked, mert abban bízom, talán maradt még benned valamennyi felelősség a magatartásod a korod ellenére. Kitártad a karaktered egy anoním oldalon, ami miatt valaki tuti fel fog keresni. Ráadásul a szüleidet is szarba keverheted, amit itt csinálsz. Főleg, hogy elárultad nekünk, hogy te még le is iszod magad... Legalábbis ezt állítod, de az is lehet, hogy csak kaptál borkostolót édesapádtól az egyik vacsorátokál. Te tényleg ennyire nem fogod fel, mit teszel most?

2020. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
A való életben nem kell kitárni. Mert látják ezt az emberek, hogy milyen befolyásos vagyok! De engem aztán nem lenne sok ember aki megtudna verni. Jól verekszek, kivagyok gyúrva mint az állat. Erős vagyok. Hiába vagyok csak 172cm 63,5 kg.
2020. nov. 17. 22:19
 18/42 Jól van ez így? ***** válasza:
77%
Te vagy a volt csaja, ugye?
2020. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
69%
Király vagy a bogarak között :D
2020. nov. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Igenis, kedves Vezérem!
2020. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!