Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Még mindig én vagyok Eger...

Még mindig én vagyok Eger császára ugye?

Figyelt kérdés

Nos Lengyel vagyok eleve. Tehát en meg mindig jobb vagyok minden magyarna meg a szekszardinal is! Kivagyok gyúrva, mindenkit megvernek. Thai boxolok évek ota. Az osszes csaj az enyem volt. meg en vagyok a doboba a legnagyobb. jovore Audi RS6-al fogok jarkalni. Ti mit gondoltok, nagy ember vagyok?

16/F



2020. nov. 17. 21:22
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
74%

Grt kis barátom :D. De az, hogy ilyen csicskáknak bemersz szólni mint az a gyerek.. Az nem nagy érdem, mint ahogyan az sem, hogy egy cigónak derkával mész neki. Amúgy gondolom ha annak a c-nek nem deszkával mész kikaptál volna azért. Meg pl szerintem ellenem is kikapnál. Még ha van is igazság abban, amiket írtál magadról akkor sem kéne keménykedni. Mert én még 3,5 éve nyomom az edzést. Gyerek köröm óta judozok. Illetve 2 éve escrima, 4 éve kick box. Szóval szerintem rólad ennyit komám. És nem menőzésből, de én még egyszer már dubaiba is kijutottam. És én pedig félig Német származású vagyok. Mégsem vágok fel ilyenekkel. És ha úgy mérném az emberiséget mint te. Akkor magamat sokkal többnek mondhatnám. Mert a német hadsereg pl mindig is erősebb volt. Meg gazdagabb is vagyunk. De nem ezektől leszünk jobb emberek. Legalább az arcodat felválalltad.

Egerhez közel lakom én is/19F.

2020. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
78%
Nem, már nem ; már Spongyabob az.
2020. dec. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
75%
Nagy ember vagy, csak nem Eger császára. Azok általában magyar származásúak szoktak lenni...
2021. jan. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
76%
Nem, már én vagyok az.
2021. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
80%
Spongyabob vagy akárki is legyél az. Szerintem igyis úgyis jobban jársz ha többször nem teszed fel és nem emeled ki ezt a kérdést. És az életben is jobb ha megtanulsz végre viselkedni akár Spongyabob akár Csernák Erik vagy akárki más is legyél. Mert te fogsz mindig nagyon rá baszni, akármit is hiszel! És ezt már jó tanácsként írom!
2021. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
57%
Janem is csodálom, hogy levagyok pontozva. Mivel Spongyabob nem is érdemli meg, hogy jó tanácsot kapjon meg felesleges is szerintem adni neki. Jobban megérdemli azt amiket majd az élet és más emberek adnak majd neki. Ha meg úgy gondolod, hogy nem ahhoz viszont meg kell, hogy változzál! MOST RÖGTÖN!
2021. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
76%
Bár a multad miatt már úgysem fog mindenki befogadni. De nem is fog mindenki így utalni mint amennyire most. Esetleg normális, nem flegmulos, rá telepedős módon még új embereket is megismerhetsz. De akiket mostanában megakartal ismerni azok is egyből megutáltak vagy vannak mint írtam is akik már most megakarnak verni.. Vagy csak 1-2 húzás és szétver..
2021. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
19:08 Én is tudom, hogy sokan utálják. Meg pl én is egy olyan ember vagyok aki még kb 1-2 alkalommal találkozott vele, de ha bosszantani fog engem vagy a haverjaimat akkor megpróbálom elküldeni előbb szépen utána csúnyán, majd pedig vagy kidobatom/tíltattom. Vagy/és meg is verem. De fogjátok már fel végre 28-as, és a másik még okosabb is aki korábban kommentelgette. Csak törőlve lettek a válaszai hogy nem én vagyok a Spongyabob. A 26-27es válaszodat támogatom részben a 28. válaszod is.
2021. jan. 6. 13:28
 29/42 A kérdező kommentje:
Én pedig magamról külön leírom, hogy ettől függetlenül, hogy keménykedem engem szeretnek sokan itt is. Most is lett megint csajom mindig becsajozok meg kúrok össze vissza. Megtudok verni én konkrétan bárkit. Az Audi RS6-om hamarosan meglesz. És akár még Dubaiba is simán kimegyek ha kell. 24-es miért ne lehetnék császár, hiszen Eger Török megszállás alatt is volt. És amúgy is az igazi Magyar konkrétan ő általuk haltak ki, tehát mindenkiben van egy kis csíkkal más nemzetiségből. Én is csak félig vagy Lengyel, másik felem "Magyar". Mármint az inkább a régen betelepedett Sváb magyar vér. Mert az tuti, hogy én az aranyvérűségem miatt full Sváb vagyok. Ha valóban csak kamu face lennék és menőznék azt írnám, hogy Olasz vagy Amcsi vagyok :DD! Bár mondjuk az én személyiségemhez az sem lenne sok. Viszont ti nem vagytok olyan nagy emberek, hogy a magatokban lévő más vérvonalakat felhasználjátok, tehát nem vagytok képesek arra, hogy uralkodjatok normálisan. És jók legyetek sok mindenben, és ez Keleten látszik még inkább. És a képeimen is látszik, hogy milyen heyles vagyok. Én a profilképemen legalább meg mutattom mi az a férfi szépség. Ne csodálkozzatok, hogy rám akad minenfajta lány. Már 11-13 éves koromban voltak csajaim. Általánosban Szekszárdon is én voltam az egyik legkirályabb. És most komolyan azt ki mondhattja innen el magáról, hogy volt nyaralni pl Costa Ricában, chhh még loptak is tőlünk ott. Ti meghalnátok arra!
2021. jan. 6. 13:44
 30/42 anonim ***** válasza:
72%
Még mindig azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy márpedig te Spongyabob vagy. Esetleg még azt is valószínűbbnek tartom, hogy kamu Facebookod van akkor is. De szerintem nem vagy valós személy. De szinte m1 mivel te ha esetleg nem is vagy olyan mocsok, arrogáns, fogyatékos mint Spongyabob. Akkor is egy hülye gyerek vagy. Bár szerintem a legutóbbi dologgal is együtt élsz sajnos!
2021. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!